Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Sprawdź bezpłatnie oświetlenie w ramach kampanii "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo"

  • Dodano: 2019-10-18 08:15, aktualizacja: 2019-10-18 08:29

Drogówka z miejscowej komendy policji wraz ze Stacją Kontroli Pojazdów „Gamma” w Świętochłowicach, zapraszają w dniu 21 października br. w godzinach 9.00-12.00 na bezpłatne sprawdzenie i ustawienie świateł w pojazdach.

W tym dniu świętochłowicka drogówka będzie zwracać szczególną uwagę na stan oświetlenia pojazdów poruszających się po naszym mieście.

Przypominamy, że w poniedziałek rusza ogólnopolska kampania „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”. Trwać ona będzie aż do 15 grudnia br. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Świętochłowiccy policjanci w najbliższy poniedziałek włączą się w akcję profilaktyczną „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”. Od 21 października do 15 grudnia 2019 roku, w ramach ogólnopolskiej kampanii realizowane będą działania, których celem jest zwrócenie uwagi uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów. Ma ono ogromny wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Udział w tym projekcie zadeklarowały stacje kontroli pojazdów funkcjonujące pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz zrzeszone w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów.

W Świętochłowicach tradycyjnie darmowego sprawdzenia oraz ustawienia świateł będzie można dokonać w dniu 21 października br. w godzinach 9.00-12.00 na stacji kontroli pojazdów „GAMMA” z siedzibą przy ul. Katowickiej 73.

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.