Wiadomości z Świętochłowic

Stadion OSiR "Skałka" im. P. Waloszka powoli zaczyna się zapełniać sportowcami

 • Dodano: 2020-05-13 13:00

Stadion OSiR "Skałka" im. P. Waloszka powoli zaczyna się zapełniać sportowcami, co prawda na razie w mocno okrojonym zestawieniu, ale już są.

Po bardzo długiej przerwie, najpierw w związku ze stanem stadionu na "Skałce", a później ogólnokrajową kwarantanną piłkarze pierwszej drużyny Śląska Świętochłowice nie mogli trenować na swoim obiekcie, na szczęście ta sytuacja już uległa zmianie i jeśli tylko będzie taka możliwość, po ustaniu pandemii również mecze Śląska będą się odbywały przy Bytomskiej 40.

- Póki co pierwszy trening dał radość pokazując, że tak niewiele, może sprawić naprawdę wielką satysfakcję zarówno sztabu szkoleniowego, jak i samych piłkarzy - czytamy na stronie OSiR Skałka.


Źródło: Redakcja / fot. OSiR Skałka

Komentarze (6)    dodaj »

 • Mirosław

  w końcu mamy potrzebne inwestycje

 • Stanisław

  Już nie mogę się doczekać, aż zrobię "Skałkę". Sam uzupełniłem ankietę. Świetna inicjatywa ze strony miasta uważam, że pytają się mieszkańców o zdanie. Kiedyś to mieliśmy G to powiedzenia za rządów sami wiecie kogo. Teraz w Świonach się dzieje, pan szanowy K może się przy obecnym prezydencie schować!

 • fantomas

  Widzę głupek z spółki miejskiej znów w swoim żywiole brawo ty!

 • Ela

  powoli do przodu...

 • ->N->

  Proponuję, aby póki co zmienić nazwę na: Ruina im. Dawida Kostempskiego. Ta nazwa i to miejsce najlepiej odzwierciedlają to, co po sobie pozostawił ten jegomość.

 • Gabriela

  Bardzo dobrze! Dobrze, że w Świonach władze miasta kontrolują sytuację. Koleżanki na Rudzie mówię, że u nich je patola

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również