Wiadomości z Świętochłowic

Świąteczna akcja charytatywna. Pomoc potrzebującym ze świętochłowickich Lipin

  • Dodano: 2023-11-23 11:00, aktualizacja: 2023-11-23 12:17

W tym roku Huta Pokój Profile wspólnie z Fundacją Przyjaciół Świętego Mikołaja, miastem Świętochłowice oraz Parafią pw. św. Pawła w Rudzie Śląskiej, serdecznie zachęcają do włączenia się w hutniczą inicjatywę, która przyniesie uśmiech na twarzy dzieciom ze Świętochłowic oraz samotnym i chorym mieszkańcom Rudy Śląskiej.

Chcemy wspólnie, jako pracownicy, stworzyć dobre wspomnienia zarówno dla najmłodszych, jak i starszych, a do tego potrzebujemy Waszej pomocy. - czytamy na plakacie wydarzenia.

Jak włączyć się w akcję?

1. Upiecz pierniczki lub ciasteczka w domu - część z nich możesz ozdobić w kreatywny sposób - używaj do tego lukrów, posypek, i wszystkiego co sprawi, że pierniki staną się wyjątkowe.

2. Do końca listopada dostarcz gotowe wypieki do skrzynek w punktach zbiórki:

  • B1 - portiernia
  • B1 - na piętrach przy pomieszczeniu socjalnym
  • B2 - sekretariat
  • B2 - na piętrach przy pomieszczeniu socjalnym

Możesz również dostarczyć osobiście.

3. 6 GRUDNIA, w Mikołajki, Weź udział we wspólnym ozdabianiu pierników w sali konferencyjnej na 2 piętrze w siedzibie firmy na Hallera.

4. Zgłoś się do pakowania pierników w woreczki, wyraź taką chęć, pisząc sms do osoby kontaktowej podanej poniżej.

5. Pierniki zostaną wystawione na stoisku na Świętochłowickim Jarmarku Bożonarodzeniowym na terenie OSiR Skałka 9 GRUDNIA.

Pieniądze uzbierane ze sprzedaży zostaną przekazane przez FUNDACJĘ PRZYJACIÓŁ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA na poczet wsparcia dzieci potrzebujących z miasta Świętochłowice Lipin. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli odwiedzisz tego dnia nasze stanowisko. - zapowiadają organizatorzy.

6. Część słodkich paczuszek zostanie przekazana na chorych i samotnych Rudzian, przebywających pod opieką Domów Opieki Społecznej za pośrednictwem Parafii pw. św. Pawła w Nowym Bytomiu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również