Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiccy mundurowi przyłączyli się do zbierania nakrętek na protezę dla Natalki

  • Dodano: 2020-12-10 08:15, aktualizacja: 2020-12-10 06:48

„Wciep fróp” to hasło na pojemniku na plastikowe nakrętki, który stanął w świętochłowickiej jednostce Policji. Mundurowi postanowili przyłączyć się do akcji zbierania nakrętek zainicjowanej przez Związek Aktywistów Śląskich. Cel jest szczytny, bowiem zebrane korki zostaną przekazane na zakup protezy ręki dla 5-letniej Natalki. Zachęcamy wszystkich do zbierania i wrzucania kolorowych zakrętek do zbiornika.

Mundurowi ze świętochłowickiej komendy często angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Teraz przyłączyli się do zbierania plastikowych nakrętek, dzięki którym 5-letnia Natalka, będzie mogła zakupić protezę ręki. Dzisiaj inicjatorzy akcji i przedstawiciele Związku Aktywistów Śląskich uroczyście przekazali na ręce szefa świętochłowickich stróżów prawa pojemnik na nakrętki. Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach kom. Bogdan Kołodziej osobiście wrzucił pierwsze kolorowe zakrętki do zbiornika.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców regionu do zbierania i wrzucania nakrętek do pojemnika, który stanął w przedsionku budynku miejscowej komendy przy ulicy Wojska Polskiego 16c. Miejsce oznaczono plakatem z wizerunkiem dziewczynki.

I ty możesz pomóc Natalce. Wystarczy zbierać nakrętki od butelek.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Janusz

    Brawo Policjanci. Szczyt jest bardzo cenny i celny, oby inni to zrozumieli.

  • Językatrudna

    Chyba Ci chodziło o to że cel jest szczytny.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.