Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiccy mundurowi przyłączyli się do zbierania nakrętek na protezę dla Natalki

  • Dodano: 2020-12-10 08:15, aktualizacja: 2020-12-10 06:48

„Wciep fróp” to hasło na pojemniku na plastikowe nakrętki, który stanął w świętochłowickiej jednostce Policji. Mundurowi postanowili przyłączyć się do akcji zbierania nakrętek zainicjowanej przez Związek Aktywistów Śląskich. Cel jest szczytny, bowiem zebrane korki zostaną przekazane na zakup protezy ręki dla 5-letniej Natalki. Zachęcamy wszystkich do zbierania i wrzucania kolorowych zakrętek do zbiornika.

Mundurowi ze świętochłowickiej komendy często angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Teraz przyłączyli się do zbierania plastikowych nakrętek, dzięki którym 5-letnia Natalka, będzie mogła zakupić protezę ręki. Dzisiaj inicjatorzy akcji i przedstawiciele Związku Aktywistów Śląskich uroczyście przekazali na ręce szefa świętochłowickich stróżów prawa pojemnik na nakrętki. Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach kom. Bogdan Kołodziej osobiście wrzucił pierwsze kolorowe zakrętki do zbiornika.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców regionu do zbierania i wrzucania nakrętek do pojemnika, który stanął w przedsionku budynku miejscowej komendy przy ulicy Wojska Polskiego 16c. Miejsce oznaczono plakatem z wizerunkiem dziewczynki.

I ty możesz pomóc Natalce. Wystarczy zbierać nakrętki od butelek.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Janusz

    Brawo Policjanci. Szczyt jest bardzo cenny i celny, oby inni to zrozumieli.

  • Językatrudna

    Chyba Ci chodziło o to że cel jest szczytny.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.