Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiccy policjanci poszukują sprawcy dewastacji elewacji budynku

 • Dodano: 2021-08-12 08:15, aktualizacja: 2021-08-12 06:21

Policjanci ze świętochłowickiej komendy poszukują sprawcy dewastacji elewacji budynku. Do zdarzenia doszło w Świętochłowicach przy ulicy Jodłowej. Publikujemy wizerunek mężczyzny, który podejrzewany jest o dokonanie tego czynu.

Straty oszacowano na blisko 5 tysięcy złotych. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Jeżeli rozpoznajesz go, zadzwoń.

Świętochłowiccy policjanci prowadzą czynności w sprawie dewastacji elewacji budynku przez nieznanego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w Świętochłowicach przy ulicy Jodłowej. Publikujemy zdjęcie z wizerunkiem podejrzewanego o dokonanie tego czynu. Miejscowi mundurowi dążą do ustalenia tożsamości tej osoby.

Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadających jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod numerem telefonu 47 85 44 266, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Komentarze (6)    dodaj »

 • Mieszkaniec

  Chołota niszczy w biały dzień, a mieszkańcy nie reagują i udają, że nie widzą. Płacicie potem za malowanie elewacji w czynszu! Ale po co reagować co nie moje to niczyje...

 • Jon

  Przeszukajcie zdjęcia z prezentacji ruchu Chorzów na Skałce napewno go znajdziecie

 • Marian

  Już prędzej baza danych w klubie jak karta kibica była wyrabiana. Zdjęcie i dane , wszystko pasuje. Nawet jakby był na zdjęciach ze skałki to i tak anonimowy.

 • Ehh..

  Banksy?

 • tak ino pytom

  Jodłowej? Czyli domyślam się, że pomazali świeżo położone elewacje, bo teraz tam ocieplają budynki.

 • Mieszkaniec

  W dodatku niechluj brudne ma prawie ramię

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również