Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiccy policjanci zatrzymali 36-latka z marihuaną

 • Dodano: 2021-07-16 06:00, aktualizacja: 2021-07-16 06:16

Świętochłowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę z narkotykami. 36-letni mieszkaniec Chorzowa usłyszał już zarzut. Za posiadanie substancji zabronionej grozi mu do 3 lat za kratami.


Do zdarzania doszło na początku tygodnia

Kryminalni ze świętochłowickiej komendy uzyskali informację o mężczyźnie, który posiada przy sobie substancje niedozwolone. Policjanci przystąpili do działania. W rejonie ogródków działkowych zlokalizowanych na terenie miasta zauważyli mężczyznę, który był wyraźnie zaskoczony, a zarazem zdenerwowany widokiem stróżów prawa. W trakcie kontroli na jaw wyszedł powód zachowania 36-latka. Policjanci znaleźli w odzieży chorzowianina zwitek foli z suszem roślinnym. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Komentarze (7)    dodaj »

 • Michał

  Kolejny Pablo Escobar złapany przez dzielnych funkcjonariuszy policji. Wstyd

 • Michał

  Zacofany kraj i zacofana policja

 • Mieszkaniec

  kolejny bardzo groźny przestępca złapany, brawa dla policji, czuję się bezpieczniej

 • Mieszkaniec

  ty tak na serio?

 • sucha bagieta

  Ciekawe ile to było działek dilerskich. Pewnie 5, czyli jakieś 0,02 grama. Jeszcze się chwalicie takimi rzeczami, które prokurator umarza z miejsca. Żałosne miernoty.

 • gość

  łatwiej złapać gościa z jontem niż przestępcę... przecież bandyta mógłby ich pobić!!!!Ja mam wrażenie , że policja płaci za takie laurki.

 • zatroskany obywafel

  Nie tyle płaci, co sama pisze te artykuły. Przynajmniej poziom tego dziennikarstwa na to wskazuje. Bo teksty napisane są jakby je tworzył karp pływający w misce na ostatnim piętrze komendy na świonach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.