Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiccy policjanci zatrzymali 36-latka z marihuaną

 • Dodano: 2021-07-16 06:00, aktualizacja: 2021-07-16 06:16

Świętochłowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę z narkotykami. 36-letni mieszkaniec Chorzowa usłyszał już zarzut. Za posiadanie substancji zabronionej grozi mu do 3 lat za kratami.


Do zdarzania doszło na początku tygodnia

Kryminalni ze świętochłowickiej komendy uzyskali informację o mężczyźnie, który posiada przy sobie substancje niedozwolone. Policjanci przystąpili do działania. W rejonie ogródków działkowych zlokalizowanych na terenie miasta zauważyli mężczyznę, który był wyraźnie zaskoczony, a zarazem zdenerwowany widokiem stróżów prawa. W trakcie kontroli na jaw wyszedł powód zachowania 36-latka. Policjanci znaleźli w odzieży chorzowianina zwitek foli z suszem roślinnym. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Komentarze (7)    dodaj »

 • Michał

  Kolejny Pablo Escobar złapany przez dzielnych funkcjonariuszy policji. Wstyd

 • Michał

  Zacofany kraj i zacofana policja

 • Mieszkaniec

  kolejny bardzo groźny przestępca złapany, brawa dla policji, czuję się bezpieczniej

 • Mieszkaniec

  ty tak na serio?

 • sucha bagieta

  Ciekawe ile to było działek dilerskich. Pewnie 5, czyli jakieś 0,02 grama. Jeszcze się chwalicie takimi rzeczami, które prokurator umarza z miejsca. Żałosne miernoty.

 • gość

  łatwiej złapać gościa z jontem niż przestępcę... przecież bandyta mógłby ich pobić!!!!Ja mam wrażenie , że policja płaci za takie laurki.

 • zatroskany obywafel

  Nie tyle płaci, co sama pisze te artykuły. Przynajmniej poziom tego dziennikarstwa na to wskazuje. Bo teksty napisane są jakby je tworzył karp pływający w misce na ostatnim piętrze komendy na świonach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również