Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: 3 osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

  • Dodano: 2019-07-19 08:45, aktualizacja: 2019-07-19 09:04

Świętochłowiccy stróże prawa skutecznie zwalczają przestępczość narkotykową w mieście, świadczą o tym kolejne zatrzymania osób powiązanych z tym środowiskiem.

Z początkiem tygodnia „wpadły” kolejne 3 osoby, u których policjanci znaleźli narkotyki


Przestępczość narkotykowa stanowi poważny problem na terenie całego kraju, również w Świętochłowicach stanowi duże zagrożenie dla mieszkańców miasta. Dlatego świętochłowiccy policjanci nie odpuszczają, zwalczanie przestępczości narkotykowej jest jednym z priorytetów dla świętochłowickich mundurowych jak i policjantów wydziału kryminalnego.

3 mieszkańców miało przy sobie środki zabronione

W ubiegły poniedziałek i wtorek zatrzymane zostały kolejne 3 osoby, które posiadały przy sobie środki zabronione. Tym razem za posiadanie amfetaminy odpowie 3 mieszkańców miasta w wieku 18, 22 oraz 29 lat. Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani w różnych częściach miasta o różnych porach dnia. Zatrzymań dokonywali zawsze policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy podczas pełnienia służby wytypowali osoby, które mogą posiadać przy sobie narkotyki, jeden z zatrzymanych podjął nawet próbę ucieczki podczas legitymowania ale bez skutecznie. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu, usłyszeli już zarzuty posiadania substancji zabronionych za co grożą 3 lata więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.