Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: Eksplozja Kolorów już w Dzień Dziecka na Skałce

  • Dodano: 2023-05-29 10:00

Najbardziej kolorowa impreza powraca do Świętochłowic i to w Dzień Dziecka! Eksplozja Kolorów będzie jedną z atrakcji skierowanej do najmłodszych imprezy na terenie OSiR Skałka. Mile widziani mali i duzi!

Eksplozja Kolorów wraca do Świętochłowic! Ciesząca się wielkim zainteresowaniem impreza odbędzie się 1 czerwca na Skałce w ramach obchodów Dnia Dziecka. Wstęp na imprezę jest darmowy!

Eksplozja Kolorów jest niezwykle popularną zabawą polegającą na wyrzucaniu w górę przez setki, a nawet tysiące osób kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę. Choć wydarzenie na Skałce skierowane jest do najmłodszych to w Eksplozji Kolorów chętnie biorą udział rodziny z dziećmi, młodsza i starsza młodzież a także dorośli.

Eksplozja Kolorów w Świętochłowicach. Impreza w Dzień Dziecka!

Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia – przekonują organizatorzy.

Start imprezy zaplanowano na godzinę 15.00, a ostatni wyrzut kolorów o godzinie 20.00. Podczas festiwalu zostanie zapewniony dostęp do 11 różnych kolorów holi – to proszki przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania. Organizatorzy proszą, aby nie przynosić swoich proszków.

Pamiętajcie, im więcej ludzi tym więcej zabawy, dlatego zaproś swoich znajomych i pomóż nam dotrzeć do wszystkich! – zachęcają organizatorzy, czyli Festiwal Kolorów.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Becia

    To wszystko dzisiaj takie szkodliwe dla zdrowia , a najbardziej jak ktoś ma astmę albo jest alergikiem . Nie wiem czy to dobry pomysł , tyle się czyta że te wszystkie barwniki są takie szkodliwe

  • Eurohanys

    Bądź eko. Segreguj hasie, płać za to że segregujesz, a potem - w nagrodę dla głupiego Europejczyka - rozsypuj ekologiczne barwniki i wracaj publicznym transportem, marasząc wszystko i wszystkich dookoła. Głupota rządzi:)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również