Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: Kolizja na ulicy Bytomskiej

  • Dodano: 2021-05-04 16:00, aktualizacja: 2021-05-07 11:11

We wtorek, 4 maja, na ulicy Bytomskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Jej przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu w momencie zmiany pasa ruchu.


Jak informuje sierż. Agnieszka Ściebura, zastępczyni oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, do zdarzenia doszło przy wjeździe na ulicę Bytomską, na wysokości zjazdu z DW 902.

Ok. godziny 12.20 na ulicy Bytomskiej mężczyzna kierujący osobowym fiatem zmieniając pas ruchu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą, w wyniku czego doszło do kolizji drogowej. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi w momencie zdarzenia. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • Podatnik

    To jest fucha oficer prasowy i sztab zastępców Praca tak niebezpieczna że po 20 emerytura się należy Ciekawe czy dziennikarze też mają takie przywileje Dlaczego mundurowi z za biurka mają takie same przywileje jak ci z patroli ? Ile taka zapyziała powiatowa komenda ma PRASOWYCH policjantów gdy na ulicy brak patroli ?

  • Kris

    Komentarz naprawdę klasa. Warto wypowiadać się na tematy o których ma się pojęcie. Strukturę komend ilość stanowisk i rodzaj ustala Komenda Wojewódzka . M.in dlatego mamy tak mała ilość policjantów bo jest ona proporcjonalna do ilości mieszkańców. A każda komenda musi mieć rzecznika

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.