Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: komendant wyróżnił dyżurnych za wzorową pracę

  • Dodano: 2019-04-25 08:15, aktualizacja: 2019-04-25 08:09

Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach odbyła się narada kierownictwa jednostki, podczas której omówiony został stan bezpieczeństwa Miasta Świętochłowice.

Spotkanie to było również świetną okazją do wyróżnienia dwóch policjantów tut. jednostki za wyjątkowe zaangażowanie w służbę oraz wzorowe wykonywanie powierzonych obowiązków.

Wyróżniono policjantów pełniących służbę w Zespole Dyżurnych świętochłowickiej policji

Podczas narady wyróżniono dwóch policjantów pełniących na co dzień służbę w Zespole Dyżurnych świętochłowickiej policji, a byli nimi asp.szt. Adam Brenzak oraz asp.szt. Tomasz Sitkowski. Policjanci odebrali listy gratulacyjne z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach podkom. Bogdana Kołodzieja oraz I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach nadkom. Michała Szynola.

Praca na stanowisku Oficera Dyżurnego wiąże się z niesamowitą odpowiedzialnością za podejmowane decyzje, to własnie oficerowie dyżurni decydują o skierowaniu na miejsce zdarzenia odpowiednich sił policyjnych, i "zdalnie" nadzorują pracę policjantów w terenie. Pod nieobecność komendanta kierują całą jednostką policji. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również