Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: komendant wyróżnił dyżurnych za wzorową pracę

  • Dodano: 2019-04-25 08:15, aktualizacja: 2019-04-25 08:09

Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach odbyła się narada kierownictwa jednostki, podczas której omówiony został stan bezpieczeństwa Miasta Świętochłowice.

Spotkanie to było również świetną okazją do wyróżnienia dwóch policjantów tut. jednostki za wyjątkowe zaangażowanie w służbę oraz wzorowe wykonywanie powierzonych obowiązków.

Wyróżniono policjantów pełniących służbę w Zespole Dyżurnych świętochłowickiej policji

Podczas narady wyróżniono dwóch policjantów pełniących na co dzień służbę w Zespole Dyżurnych świętochłowickiej policji, a byli nimi asp.szt. Adam Brenzak oraz asp.szt. Tomasz Sitkowski. Policjanci odebrali listy gratulacyjne z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach podkom. Bogdana Kołodzieja oraz I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach nadkom. Michała Szynola.

Praca na stanowisku Oficera Dyżurnego wiąże się z niesamowitą odpowiedzialnością za podejmowane decyzje, to własnie oficerowie dyżurni decydują o skierowaniu na miejsce zdarzenia odpowiednich sił policyjnych, i "zdalnie" nadzorują pracę policjantów w terenie. Pod nieobecność komendanta kierują całą jednostką policji. 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.