Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: Policja zatrzymała 31-latka podejrzanego o pedofilię

 • Dodano: 2023-03-29 17:15

31-letni Robert K. ze Świętochłowic zatrzymany przez mundurowych. Mężczyzna jest podejrzany o pedofilię. Do złapania doszło dzięki Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili.

Do ujęcia 31-latka podejrzanego o pedofilię doszło w poniedziałek 27 marca 2023 r. dzięki członkom Fundacji ECPU Polska. Robert K. został natychmiast przekazany w ręce policji i usłyszał już zarzut. Mowa o art. 200 Kodeksu karnego, czyli dotyczącym seksualnego wykorzystania małoletnich.

Chore fantazje 31-latka. Myślał, że koresponduje z 11- i 12-latką

Działania łowców pedofili z Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili skupiają się na wcielaniu się w „dzieci” i poprzez korespondowanie przez Internet z pedofilami skuteczne ich namierzanie.  W ten sposób „wirtualni małoletni” mają dowody na przestępcze działania zatrzymanych. W tym przypadku ujęty 31-latek nazywał 11- i 12-latkę „fajnymi laskami”.

Na dzień dobry wysyłał czterem dziewczynkom po kilka wstrząsających filmów pornograficznych. Bez skrupułów udostępniał fotki swojego nagiego przyrodzenia. Na zdjęciach erotycznych zaznaczał kobiece miejsca intymne i tłumaczył dzieciom jak je nazywa. Wielokrotnie powtarzany wiek dziewczynek nie robił na nim wrażenia. Fantazjował o tym, że 12-latka będzie go "głaskała po kutasku" [...]. Namawiał małoletnie, by zrobiły sobie nagie zdjęcia, np. podczas kąpieli. Przekonywał, że to nic takiego, bo dziewczynki w tym wieku są odważne [...]. Zachęcał do masturbacji. Przekonywał, że to jest fajna zabawa. Standardowo wyznawał miłość. Zwracał się czule do dzieci per Skarbie, Kochanie... - tak opisują zachowanie Roberta K. łowcy pedofili.

Prokurator zdecydował się na ustanowienie wobec 31-latka środka zapobiegawczego w formie dozoru policyjnego i obowiązku meldowania się dwa razy w tygodniu w Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Tym samym będzie w domu oczekiwał na swoją rozprawę sądową oraz wyrok skazujący.

Google NewsSubskrybuj Swiony.pl z Google News

Joanna ZegarlickaJoanna Zegarlicka
Źródło: Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili [FB]/KMP Świętochłowice

Komentarze (12)    dodaj »

 • Ii

  Przecież to powinno być prawnie uregulowane: jest udowodniona wina, wyrok: operacyjne nieodwracalne usunięcie narządów płciowych. Potem może sobie chodzić na wolności.

 • Lyjo Szlauch

  Trzeba mu odciąć "dzwona" i do obozu koncentracyjnego

 • dziadek K.

  brawo ECPU !!!

 • Hanus

  W kiciu go nauczą szacunku

 • Gość

  Dozór policyjny i meldowanie na komendzie? Serio?! Powinien od razu być odizolowany! Czyli co? Mamy pedofila na wolności?! To jest SKANDAL I KPINA !!! Pokazać jego wizerunek mamy prawo chronić dzieci!!!

 • Adam

  Jego wizerunek jest na stronie łowcy pedofili i on poważnie sobie chodzi na dozór policyjny i nic mu nie zrobią a już podobno jakiś czas temu był za coś podobnego karany

 • gość

  gościu - jeszcze nie ma wyroku a ty już chcesz wisielca! jak ciebie sąsiad nazwie pedofilem też masz być piętnowany od zaraz? nie podoba mi się tylko ten dozór... nie wiem czy to nie za mało jeśli chodzi o podejrzenie takiego występku. przynajmniej przenieśliby go na inną parafię!

 • śmiech

  Ty masz zryty beret nie mniej od tego pedofila wszystko kojarzy ci sie z parafia Za dużo TVN i mózg wyparował

 • Mieszkaniec

  Na jedynce tego nie znajdzie

 • Zelek

  Ręce opadają!Policja zatrzymała chyba przejęła skoro ujeli Łowcy Pedofilii!Artykuł 200 kk ma paragrafy , warto byłoby się nauczyć - od wykorzystania po prezentowanie czy nawet reklamowanie Na temat prokuratury nic nie napisze szkoda gadki

 • BKX

  To już drugi pedofil , i nic mu nie zrobią . Pierwszego pedofila wypuścili i ma tylko dozór policyjny . Takiego ch..a to nic tylko wykastrować

 • madki robić przelew na ecpu

  Nic mu nie zrobili, bo te dowody prefabrykowane przez [...] z ecpu są uja warte. Można powiedzieć że śmiecie z ecpu poza wyłudzaniem kasy od frajerów robią dodatkową robotę papierkową dla Policji, która zamiast zająć się łapaniem małolatów z 0,00002 grama suszu musi pisać zgłoszenie do prokuratury, wozić typa, a potem umorzonko z powodu braku dowodów. Ani jeden złapany przez te [...] nie siedzi w więzieniu. Ecpu rucha was w de hhehehehehe

  • madki robić przelew na ecpu
   2023-04-06 09:56
  • odpowiedz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również