Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: Policja zatrzymała 31-latka podejrzanego o pedofilię

 • Dodano: 2023-03-29 17:15

31-letni Robert K. ze Świętochłowic zatrzymany przez mundurowych. Mężczyzna jest podejrzany o pedofilię. Do złapania doszło dzięki Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili.

Do ujęcia 31-latka podejrzanego o pedofilię doszło w poniedziałek 27 marca 2023 r. dzięki członkom Fundacji ECPU Polska. Robert K. został natychmiast przekazany w ręce policji i usłyszał już zarzut. Mowa o art. 200 Kodeksu karnego, czyli dotyczącym seksualnego wykorzystania małoletnich.

Chore fantazje 31-latka. Myślał, że koresponduje z 11- i 12-latką

Działania łowców pedofili z Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili skupiają się na wcielaniu się w „dzieci” i poprzez korespondowanie przez Internet z pedofilami skuteczne ich namierzanie.  W ten sposób „wirtualni małoletni” mają dowody na przestępcze działania zatrzymanych. W tym przypadku ujęty 31-latek nazywał 11- i 12-latkę „fajnymi laskami”.

Na dzień dobry wysyłał czterem dziewczynkom po kilka wstrząsających filmów pornograficznych. Bez skrupułów udostępniał fotki swojego nagiego przyrodzenia. Na zdjęciach erotycznych zaznaczał kobiece miejsca intymne i tłumaczył dzieciom jak je nazywa. Wielokrotnie powtarzany wiek dziewczynek nie robił na nim wrażenia. Fantazjował o tym, że 12-latka będzie go "głaskała po kutasku" [...]. Namawiał małoletnie, by zrobiły sobie nagie zdjęcia, np. podczas kąpieli. Przekonywał, że to nic takiego, bo dziewczynki w tym wieku są odważne [...]. Zachęcał do masturbacji. Przekonywał, że to jest fajna zabawa. Standardowo wyznawał miłość. Zwracał się czule do dzieci per Skarbie, Kochanie... - tak opisują zachowanie Roberta K. łowcy pedofili.

Prokurator zdecydował się na ustanowienie wobec 31-latka środka zapobiegawczego w formie dozoru policyjnego i obowiązku meldowania się dwa razy w tygodniu w Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Tym samym będzie w domu oczekiwał na swoją rozprawę sądową oraz wyrok skazujący.

Joanna ZegarlickaJoanna Zegarlicka
Źródło: Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili [FB]/KMP Świętochłowice

Komentarze (16)    dodaj »

 • Ii

  Przecież to powinno być prawnie uregulowane: jest udowodniona wina, wyrok: operacyjne nieodwracalne usunięcie narządów płciowych. Potem może sobie chodzić na wolności.

 • Lyjo Szlauch

  Trzeba mu odciąć "dzwona" i do obozu koncentracyjnego

 • dziadek K.

  brawo ECPU !!!

 • Hanus

  W kiciu go nauczą szacunku

 • Gość

  Dozór policyjny i meldowanie na komendzie? Serio?! Powinien od razu być odizolowany! Czyli co? Mamy pedofila na wolności?! To jest SKANDAL I KPINA !!! Pokazać jego wizerunek mamy prawo chronić dzieci!!!

 • Judyta

  Nie wolno publikować w prasie wizerunku i innych danych osobowych osób, przeciwko którym toczy się postępowanie przygotowawcze lub sądowe

 • Adam

  Jego wizerunek jest na stronie łowcy pedofili i on poważnie sobie chodzi na dozór policyjny i nic mu nie zrobią a już podobno jakiś czas temu był za coś podobnego karany

 • Hania

  A co jak okaże się nie winny co wtedy łatwo jest kogoś oczernić skazać itp. Co łowcy zrobią wtedy

 • gość

  gościu - jeszcze nie ma wyroku a ty już chcesz wisielca! jak ciebie sąsiad nazwie pedofilem też masz być piętnowany od zaraz? nie podoba mi się tylko ten dozór... nie wiem czy to nie za mało jeśli chodzi o podejrzenie takiego występku. przynajmniej przenieśliby go na inną parafię!

 • Malina

  Właśnie nie ma wyroku ani udowodnienia a ludzie wyrok wydali czy winny czy nie to jest nasze kochane społeczeństwo wszystko co jest w internecie to jest prawda nikt nie ma prawa do obrony itp pozdrawiam serdecznie

 • śmiech

  Ty masz zryty beret nie mniej od tego pedofila wszystko kojarzy ci sie z parafia Za dużo TVN i mózg wyparował

 • Mieszkaniec

  Na jedynce tego nie znajdzie

 • Zelek

  Ręce opadają!Policja zatrzymała chyba przejęła skoro ujeli Łowcy Pedofilii!Artykuł 200 kk ma paragrafy , warto byłoby się nauczyć - od wykorzystania po prezentowanie czy nawet reklamowanie Na temat prokuratury nic nie napisze szkoda gadki

 • BKX

  To już drugi pedofil , i nic mu nie zrobią . Pierwszego pedofila wypuścili i ma tylko dozór policyjny . Takiego ch..a to nic tylko wykastrować

 • madki robić przelew na ecpu

  Nic mu nie zrobili, bo te dowody prefabrykowane przez [...] z ecpu są uja warte. Można powiedzieć że śmiecie z ecpu poza wyłudzaniem kasy od frajerów robią dodatkową robotę papierkową dla Policji, która zamiast zająć się łapaniem małolatów z 0,00002 grama suszu musi pisać zgłoszenie do prokuratury, wozić typa, a potem umorzonko z powodu braku dowodów. Ani jeden złapany przez te [...] nie siedzi w więzieniu. Ecpu rucha was w de hhehehehehe

  • madki robić przelew na ecpu
   2023-04-06 09:56
  • odpowiedz
 • Jurek

  Zgodzę się z tym chodzi o to by był szol i kasa się zgadzała Przypominam, że każdy jest niewinny dopóki sąd, i to wyłącznie sąd, nie uzna inaczej. W obecnych czasach - z silnym udziałem tzw. mediów społecznościowych i ogólnie internetu, nadanie komuś łatki pedofila, bez wyroku sądowego, oznacza śmierć cywilną i może prowadzić do dalszych tragedii, nie tylko takiej osoby, lecz każde jego bliskich.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również