Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowicka drogówka podsumowała działania "Stop prędkości"

 • Dodano: 2022-05-13 06:15, aktualizacja: 2022-05-13 06:20

We wtorek w Świętochłowicach policjanci z świętochłowickiej drogówki przeprowadzili działania, które miały na celu egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń wynikających z przepisów o ruchu drogowym oraz zminimalizowanie liczby osób zabitych w wypadkach.

Niestety nie obyło się bez amatorów szybkiej jazdy

W trakcie akcji o nazwie „Stop Prędkości” mundurowi ujawnili ponad 30 naruszeń przepisów drogowych, z czego aż 21 dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

We wtorek od wczesnych godzin porannych na terenie Świętochłowic policjanci z drogówki prowadzili akcję o nazwie „Stop prędkości”. Działania miały na celu egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń wynikających z przepisów o ruchy drogowym oraz zminimalizowanie liczby osób zabitych w wypadkach. Policjanci dokonywali pomiarów prędkości na terenie całego miasta, szczególnie w miejscach występowania zagrożeń bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Niestety nie zabrakło amatorów szybkiej jazdy. Stróże prawa z Wydziału Ruchu Drogowego ujawnili ponad 30 naruszeń przepisów, z czego aż 21 dotyczących prędkości.

Policja apeluje do kierowców, aby jechali wolniej w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Wzmożona czujność niezbędna jest między innymi w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów oraz skrzyżowań.

Komentarze (4)    dodaj »

 • wstyd

  od akcji do akcji tak działa nasza policja a w weekendy ,wieczorami na drogach DZIKI ZACHÓD bo policji brak

 • zróbcie no coś

  Zapraszamy do złożenia cv. Tak zaciekle piszesz o tych piratach że na pewno będziesz zostawać po godzinach i łapać ich bez wytchnienia.

 • hanus

  Parodia widziałem.

 • Bolidzja super

  Brawo Bolidzja!!! Karać wszystkich kierowców bo to mordercy!!!!!!!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również