Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowickie placówki oświatowe zmieniają się na lepsze! Kolejna modernizacja za nami

  • Dodano: 2023-12-05 11:00

W Szkole Podstawowej nr 4 oddano do użytku wyremontowaną jadalnię. Na uroczystym przecięciu wstęgi obecny był prezydent Świętochłowic Daniel Beger. To już kolejna placówka, która przeszła zmiany.

W kolejnej szkole zmodernizowano jadalnię

W Szkole Podstawowej nr 4 im. Tadeusza Kościuszki znajdującej się przy ulicy Szkolnej 17 po remoncie otwarto jadalnię w zupełnie nowej odsłonie. Inwestycja wyniosła 100 tysięcy złotych i objęła także profesjonalne doposażenie kuchni. Dzięki modernizacji możliwe będzie bardziej sprawne i bardziej komfortowe przygotowywanie posiłków dla uczęszczających do tej placówki dzieci.

– Kuchenne cudotwórczynie przygotowują codziennie ok. 160 obiadów. Obok przepięknie odświeżonej jadalni, zadbaliśmy, by w końcu miały profesjonalne warunki do przygotowywania posiłków. Kosztem ponad 100 tys. zł została doposażona kuchnia. I do okienka już nie strach zaglądać – przekazuje w mediach społecznościowych prezydent Świętochłowic Daniel Beger.

Szkoła Podstawowa nr 4 to nie pierwsza placówka, w której przeprowadzono modernizację. Już w kilku świętochłowickich placówkach oświatowych wymieniono stary i zużyty sprzęt na nowy. Pozytywne zmiany wprowadzane są nie tylko w pomieszczeniach kuchennych, ale także w salach lekcyjnych i na korytarzach.

Zobaczcie na zdjęciach, jak pięknie prezentuje się odświeżona jadalnia Szkoły Podstawowej nr 4 im. Tadeusza Kościuszki!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również