Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiczanin powalczy w klatce w programie Best of the Best Turniej MMA na TVP Sport

  • Dodano: 2019-10-03 09:00

Pochodzący ze Świętochłowic zawodnik MMA Robert Radomski jako jeden z dwunastu finalistów powalczy w klatce w programie Best of the Best na TVP Sport.

Robert Radomski wraca do klatki po trzech latach przerwy

Kariera Roberta Radomskiego zapowiadała się znakomicie, jednak ze względów osobistych musiał trzy lata temu zrezygnować. Swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w 2009 roku i do tego czasu na 17 pojedynków 12 wygrał. Walczył również w organizacji KSW, w której pokonał Wandersona Silvę i Mateusza Piskorza. Teraz, po przerwie, postanowił ponownie wejść do klatki, a trafiła się po temu okazja, bo został zaproszony do udziału w programie Best of the Best, realizowanym przez telewizję TVP Sport. .

    - Sprawy osobiste spowodowały spowodował, że przez dłuższy czas nie mogłem myśleć o walkach w MMA – mówi Radomski.  – Jestem już jednak w treningu i czekałem tylko na okazję do tego, aby wejść do klatki. Dzięki zaproszeniu do „Best of the Best – Turniej MMA” czuję ponownie ogromną motywację i chęć powrotu na szczyt polskiego MMA.

Pierwszy odcinek Best of the Best już 11 października

„Best of the Best – turniej MMA" to zaplanowany na dziewięć odcinków program, w którym zaprezentowane zostaną sylwetki 12 zawodników trenujących sporty walki. Poznamy przebieg ich kariery, życie prywatne, a także przygotowania do finałowego turnieju.

Po 8 odcinkach transmitowanych na antenie TVP Sport widzowie zdecydują w głosowaniu, którzy zawodnicy zmierzą się w jednodniowym, ośmioosobowym turnieju finałowym. Walki będą odbywać się w okrągłej klatce, na zasadach MMA.

Zwycięzca turnieju otrzyma tytuł „Najlepszego z Najlepszych”, nagrodę finansową w wysokości 50 000 zł, oraz możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA.

Świętochłowiczanin powalczy w klatce w programie Best of the Best Turniej MMA na TVP Sport

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Fan

    Robert, przynajmniej jedna pozytywna wiadomość z obszaru Świon.

  • [...] 60tki

    pozdro Robert 3mej sie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.