Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiczanka odpowie za groźby i uszkodzenie ciała

  • Dodano: 2021-09-07 06:00, aktualizacja: 2021-09-07 06:18

Policjanci z miejscowej komendy zatrzymali 44-letnią agresorkę. Podczas przypadkowego spotkania, kobieta poszarpała i kilkukrotnie kopnęła jedną z mieszkanek miasta. Ponadto groziła pozbawieniem jej życia. Teraz świętochłowiczanka odpowie za uszkodzenie ciała i groźby karalne. Decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym i zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną.

Grozi jej 2 lata więzienia


Do świętochłowickiej Policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące gróźb karalnych. Policjanci ustalili, że 44-letnia kobieta groziła pozbawieniem życia oraz pobiciem jednej z mieszkanek miasta. Ponadto agresorka w trakcie awantury, którą wywołała, poszarpała pokrzywdzoną, a następnie kilkukrotnie ją kopnęła. Jak się okazało, to nie pierwsza tego typu sytuacja. Sprawą natychmiast zajęli się miejscowi kryminalni. Pojechali do jednego z mieszkań w śródmieściu. Tam zastali 44-latkę, którą zatrzymali. Mieszkanka Świętochłowic trafiła do policyjnej celi. Usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb karalnych. Grozi jej nawet 2 lata za kratami. Decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym oraz zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną.

 

ZOBACZ FILM

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • :DDDDDDDDDD

    Jak tak będą zamykać to Beger straci głosy

  • dino

    Rwać te agresywne chwasty

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.