Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiczanka odpowie za groźby i uszkodzenie ciała

  • Dodano: 2021-09-07 06:00, aktualizacja: 2021-09-07 06:18

Policjanci z miejscowej komendy zatrzymali 44-letnią agresorkę. Podczas przypadkowego spotkania, kobieta poszarpała i kilkukrotnie kopnęła jedną z mieszkanek miasta. Ponadto groziła pozbawieniem jej życia. Teraz świętochłowiczanka odpowie za uszkodzenie ciała i groźby karalne. Decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym i zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną.

Grozi jej 2 lata więzienia


Do świętochłowickiej Policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące gróźb karalnych. Policjanci ustalili, że 44-letnia kobieta groziła pozbawieniem życia oraz pobiciem jednej z mieszkanek miasta. Ponadto agresorka w trakcie awantury, którą wywołała, poszarpała pokrzywdzoną, a następnie kilkukrotnie ją kopnęła. Jak się okazało, to nie pierwsza tego typu sytuacja. Sprawą natychmiast zajęli się miejscowi kryminalni. Pojechali do jednego z mieszkań w śródmieściu. Tam zastali 44-latkę, którą zatrzymali. Mieszkanka Świętochłowic trafiła do policyjnej celi. Usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb karalnych. Grozi jej nawet 2 lata za kratami. Decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym oraz zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną.

 

ZOBACZ FILM

Komentarze (2)    dodaj »

  • :DDDDDDDDDD

    Jak tak będą zamykać to Beger straci głosy

  • dino

    Rwać te agresywne chwasty

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.