Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Ten mężczyzna podejrzany jest o kradzież z włamaniem. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2020-03-10 08:30, aktualizacja: 2020-03-10 08:45

Świętochłowiccy kryminalni poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie Świętochłowic.

Do zdarzenia doszło 8 lutego 2020 r. Śledczy dysponują wizerunkiem mężczyzny, który publikujemy. Osoby, które go rozpoznają, prosimy o kontakt z Policją! Gwarantujemy anonimowość.

Świętochłowiccy kryminalni poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o dokonanie kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie miasta w dniu 8 lutego br. Policjanci dysponują wizerunkiem mężczyzny, który prezentujemy poniżej, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Rysopis mężczyzny: wiek 25-30 lat, wzrost 170-180 cm. W chwili zdarzenia ubrany w spodnie dresowe koloru czarnego z pionowym elementem odblaskowym na wysokości kostki, kurtkę koloru czarnego z kapturem typu sportowego, buty sportowe koloru czarnego, czapkę koloru szarego bezszwową, plecak koloru czarnego z elementami koloru szarego oraz napisem u dołu koloru białego.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego personaliów, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280, poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997,112.
Gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • wkurzony

    przeciez nic nie widac

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.