Wiadomości z Świętochłowic

"Trzeźwy poranek" - podsumowanie działań świętochłowickiej drogówki

  • Dodano: 2019-07-04 09:00

Świętochłowiccy policjanci, początkiem tygodnia przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek", która ma na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego jak największej ilości pijanych kierowców, głównie w godzinach porannych, gdy wszyscy spieszymy się do pracy.

W kluczowych punktach miasta stróże prawa rozstawili tzw. "blokady" trzeźwości


W miniony poniedziałek mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego świętochłowickiej komendy, już od czwartej rano dbali o to, by na drogach naszego miasta było jak najbezpieczniej. Policjanci przeprowadzili cykliczną akcję "Trzeźwy poranek". W kluczowych punktach miasta stróże prawa rozstawili tzw. "blokady", gdzie poddawali badaniu stan trzeźwości kierowców.

Cieszy fakt, że żaden z 851 przebadanych nie poruszał się samochodem na tzw. „podwójnym gazie” lub pod wpływem innych środków psychotropowych. Na szczęście działania skończyły się tylko na 3 pouczeniach, 2 wnioskach o ukaranie do sądu oraz 5 mandatach karnych.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Gremlin

    oby częściej takie akcje. Uwielbiam gdy jadę ranodo pracy i yanosik pokazuje, że jest kontrola, wiadomo, że łapią pijaczków i na drodze jest bezpieczniej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również