Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Turniej FIFA 2020 dla młodych mieszkańców Świętochłowic!

  • Dodano: 2020-07-15 06:15, aktualizacja: 2020-07-15 06:29

Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach rusza z realizacją trzymiesięcznego programu profilaktyki zapobiegania inicjacji alkoholowej oraz nauki umiejętnego korzystania z komputera i Internetu, w tym zapobiegania cyberuzależnieniom.

Jednym z jego elementów będzie turniej FIFA 2020 dla młodych mieszkańców Świętochłowic

Program „% tylko te dobre, daj z siebie sto procent” składa się z cyklu zajęć prowadzonych w instytucjach publicznych przez wykwalifikowanych specjalistów, przy współpracy liderów rówieśniczych. Kierowany jest do młodzieży oraz rodziców i opiekunów prawnych dzieci między 3 a 18 rokiem życia.

Jednym z elementów programu jest miejski turniej FIFA 2020 dla dzieci i młodzieży (7-18 lat), któremu bacznie będzie się przyglądał Marcin „mRN” Sczes, jeden z najdłużej grających zawodników FIFA w Polsce oraz zwycięzca I Edycji Ekstraklasa Games.

Za realizację programu odpowiada Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach. Patronat nad wydarzeniami towarzyszącymi objęły m.in.: Urząd Miejski ŚwiętochłowiceCentrum Kultury Śląskiej Miejska Biblioteka Publiczna w Świętochłowicach Komenda Miejska Policji w ŚwiętochłowicachIII Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej w ChorzowiePoradnia psychologiczno-pedagogiczna oraz organizacje pozarządowe.

Wszyscy zgodnie uważamy, że obecnie istnieje potrzeba realizacji skutecznego programu profilaktycznego wdrożonego przez samorządy lokalne. Chcemy pomóc rodzicom w prowadzeniu rozmów z dziećmi na temat skutków uzależnienia, zarówno od alkoholu, jak i korzystania z Internetu. Chcemy także pomóc dzieciom w niepoddawaniu się presji społecznej ze strony rówieśników oraz zwiększyć ich wiedzę na temat konsekwencji różnego rodzaju uzależnień – podkreśla Daniel Beger, Prezydent Świętochłowic, który objął honorowy patronat nad wydarzeniem.

W ramach programu odbędą się także m.in. prelekcje, spotkania i rozmowy ze specjalistami, konkurs plastyczny, projekcja filmu oraz zabawy edukacyjne dla dzieci. Warunkiem udziału w programie, w tym w turnieju FIFA 2020 jest uzyskanie pisemnej zgody rodziców na udział w turnieju, upublicznianie wizerunku i przetwarzaniu danych osobowych do celów realizacji Programu.

Zapisy do udziału w turnieju już ruszyły i potrwają tylko do 24 lipca!

Szczegółowych informacji udziela:
Centrum Integracji Społecznej
ul. Sądowa 1 w Świętochłowicach,
nr tel. 32 345 55 24

Dokumenty do pobrania, zapoznania się i ewentualnego podpisania:
Regulamin Turnieju
Obowiązek Informacyjny
Karta Zgłoszenia
Zgoda na upublicznianie wizerunku - osoba powyżej 16 lat
Klauzula zgody - osoba powyżej 16 lat
Zgoda na upublicznianie wizerunku - dziecko
Klauzula zgody - dziecko


http://www.swietochlowice.pl/

Turniej FIFA 2020 dla młodych mieszkańców Świętochłowic!

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Rodzic

    Kiedy w jakich godzinach i gdzie ma się odbyć ten turniej FIFA 2020?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.