Wiadomości z Świętochłowic

Turniej warcabowy z okazji Dnia Babci i Dziadka w Świętochłowicach

  • Dodano: 2024-01-08 07:30, aktualizacja: 2024-01-08 07:41

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowa okazja do uczczenia swoich ukochanych dziadków. W Świętochłowicach, Sekcja Szachowa Muks-Skałka Śląsk Świętochłowice ma wspaniałą propozycję na to wydarzenie - partyjkę warcabów. To doskonały sposób, aby spędzić czas z babcią lub dziadkiem i stworzyć niezapomniane chwile.

Zagraj z dziadkami w warcaby

Zaproszenie jest skierowane zarówno do wnuczków, jak i dziadków. Można przyjść i wziąć udział w emocjonujących rozgrywkach szachowych z własnymi wnukami. To świetna okazja do rywalizacji, zabawy i wzmacniania więzi rodzinnych.

Warto zaznaczyć, że liczba dwuosobowych składów jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Dlatego warto się pospieszyć i zarejestrować się na ten wyjątkowy turniej szachowy. To nie tylko okazja do rywalizacji, ale także do spędzenia czasu w miłym towarzystwie i podzielenia się pasją do szachów z najbliższymi.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Lidka

    Wspólne spędzenie czasu to super pomysł na prezent do tego też planuję podarować dziadkom skrzyneczki z poczty kwiatowej i fajnym wypełnieniem, na pewno się ucieszą :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również