Wiadomości z Świętochłowic

Tymczasowa organizacja ruchu w związku z remontem ul. Bytomskiej

 • Dodano: 2022-11-02 06:15, aktualizacja: 2022-11-02 06:19

Informujemy, iż w dniu 3.11.2022 r. planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w związku z remontem nawierzchni jezdni ul. Bytomskiej na odcinku między skrzyżowaniami z ul. Chorzowską i ul. Krasickiego.

Planowane jest wykonanie remontu zachodniej jezdni ul. Bytomskiej

W związku z powyższym konieczne będzie wprowadzenie tras objazdowych.

Ruch w kierunku ul. Chorzowskiej i Bytomia zostanie utrzymany. Natomiast relacja w stronę dzielnicy Centrum odbywać się będzie ulicami Chorzowską, Korfantego i Krasickiego.

Planowany termin zakończenia prac to 10.11.2022 r.

Komentarze (14)    dodaj »

 • Piechtobus

  To przerzućcie się na komunikację miejską... teraz każdy musi jechać autem, a potem biadoli, że w korku stoi. Czasem pieszo też można się przejść kawałek. Dla zdrowia!

 • Elka

  To będzie drogowy armagedon, jednych remontów nie skończyli a już następne rozpoczynają.Chropaczow cały rozkopany, Chorzów skrzyżowanie składowa z 3 Maja tez zamknięta . Nie lepiej jedno dokończyć w brać się za następne?

 • DELFIN ODDAJ 100 MLN

  KOSTEMPSCY TO ZLODZIEJE - DROGA MIALA BYC ODDANA 5 LAT TEMU. NIESTETY ZNIKNELY PIENIADZE I SEKRETARZ MIASTA ....

 • Jo

  A jo mom to tyle i tyle w temacie

 • Olga

  A czy wodociągi ogarną się z remontem przy skrzyżowaniu Korfantego/Krasickiego? Tam teraz jest zwężenie i utrudniony wjazd na Korfantego. Jak puszczą większy ruch, a wodociągi nie skończą to będzie tragedia... Ja liczę tylko na to, że wylączą swiatła na Bytomskiej/Krasickiego bo inaczej Piaśniki leża i kwiczą...

 • Mieszkaniec

  Najlepiej wszystko pozamykać, wszystkie główne ulice rozkopać w każdej dzielnicy a po co się przejmować.. Rozumiem remonty, każdy chce mieć dobrą drogę bez dziur ale to już LEKKA przesada. Cała Łagiewnicka leży.. w górę Chropaczowa nie ma dojazdu, do dołu w stronę Lipin też nie ma dojazdu. Teraz nie będzie dojazdu do centrum :D "SZACUN" !

 • Mieszkaniec

  Oczekujesz intelektu od urzędnika?Jakby urzędnik poosiadał intelekt to poszedł by do pracy ;)

 • gość

  nie jestem urzędnikiem, pracuję w branży technicznej, ale dawno nie widziałem takiego samozaorania! w przezydium u nas nie ma urzędników, tylko w piwnicy na poczcie. co do remontów to średniorozgarnięty lolo wie , że tramwaje i kolej remontowana jest za kasę z unii i trzeba robić wszystko równocześnie i wyrobić w stosunkowo krótkim terminie. drogi też często remontuje się jesienią bo góra kapie kasą we wrześniu i trzeba wydać to końca roku. cóż niektórym nawet remontowanie przeszkadza .... nie dogodzisz!

 • hmmmmm

  W dzień jest jeszcze ciepło, ale nocami już złapie przymrozek. Szkoda, że takich remontów nie robi się latem. Skoro zakończenie jest PLANOWANE na 10.11. to znaczy, że z powodów niezależnych od wykonawcy (mróz), remont może trwać i do 30.11?

 • gość

  kasa na drogi albo zostaje w ostatnim kwartale, albo województwo rzuca ją w ostatnim kwartale... gdyby przejść na droższą niezniszczalną nawierzchnię betonową pora roku i pogoda miałaby marginalne znaczenie. teraz ma i naciąga się parametry lub kładzie bez gwarancji na posemne zlecenie zamawiającego. lato wcale nie jest najlepszą porą , pamiętam w chorzowie jak na położenie nawet nie warstwy ścieralnej czekaliśmy od lipca do listopada. fakt w ciągu tych 25 lat technologia poszła do przodu, ale w tym klimacie ciągle ciężko o idealne warunki.

 • wiem bo widziałem

  Jak to będą specjaliści z mpgk to do wiosny nawet tego nie zakończą bo ich zima zastanie, narobią syfu i zostawią bo oni mają czas a system pracy taki sam jak w pozostałych spółkach miejskich, czyli komuna nadal żywa.

 • Swoj

  [...]o wiesz bytomsko robi jakoś firma i nikt ich nie ruszy nojlepiej pisać bzdury i ludziom ubliżasz pochwol się Kaj robisz specjalisto

 • Normalny

  Gościu najpierw zorientuje się a potem godej kto i jak robi mpuk a nie mpgk nierobi lagiewnickiej robili dworcowo i topolowo i już oddane a tu firma bawi się już 9 miesięcy i syf zainteresuje się a potem pisz ciekawe co ty robisz abo żeś robił myśla że pod siebie

 • R2

  Nieźle będą korki. Piaśniki leżą, ponieważ już nierzadko są korki w ok godziny 8;00 od skrzyżowania Korfantego/Krasickiego do skrzyżowania Bytomska/Krasickiego.Nie zdziwię się jak po godzinie korek będzie w całych Piaśnikach na ul Korfantego i Kraśickiego.Nie zazdroszczę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również