Wiadomości z Świętochłowic

Uczniowie szkół podstawowych ozdobili choinkę w świętochłowickim urzędzie [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2023-12-18 15:45

Choinka udekorowana przez dzieci ze świętochłowickich placówek oświatowych i prezydenta naszego miasta ozdabia magistrat i nadaje mu niepowtarzalnego klimatu! Dzieci biorące udział w warsztatach tworzenia ozdób choinkowych wykazały się nie lada kreatywnością. Zobaczcie zdjęcia!

Świąteczny klimat w świętochłowickim magistracie

W piątek 15 grudnia zorganizowane zostały warsztaty robienia ozdób choinkowych, w których brały udział dzieci ze świętochłowickich szkół podstawowych. Na wydarzeniu nie zabrakło prezydenta miasta, Daniela Begera, który razem z dziećmi nie tylko przygotował ozdoby, ale także ozdobił choinkę.  

– Dzieciaki są bardzo kreatywne! Mogłem się dziś od nich wiele nauczyć, tworząc wspólnie gwiazdy i bombki. A przy okazji dołożyłem swoją cegiełkę do upiększenia miejskiej choinki – przekazał Daniel Beger w mediach społecznościowych. – Uczniom i nauczycielom, a także Pani Grażynie Wojtak - instruktorce z Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach - dziękuję za zaangażowanie! Tak pięknej choinki dawno nie mieliśmy – dodał.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników w świętochłowickim urzędzie zapanował świąteczny nastrój. Zobaczcie w naszej galerii, jak przebiegło wydarzenie!

Komentarze (3)    dodaj »

  • Gad

    KOSTEMPSKI DO WIĘZIENIA

  • dno dna

    I to na całego ! Po mieście jezdzi szczekaczka wynajęta przez pewnego skompromitowanego pana z zarzutami. Ciekawe jakie jeszcze atrakcje nas czekają. To sa ci co jedyne co zmienili to kolesi na swoich kolesi. Biją się o koryto a jedyne co potrafią to kłamać i podnosić podatki.

  • zefel

    Ruszyła kampania wyborcza

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również