Wiadomości z Świętochłowic

Ukrywał w mieszkaniu amfetaminę

  • Dodano: 2021-05-19 06:15, aktualizacja: 2021-05-19 06:32

Świętochłowiccy stróże prawa zatrzymali mężczyznę z narkotykami. Świętochłowiczanin ukrywał zakazaną substancję w swoim mieszkaniu. 35-latek usłyszał już zarzut.

Za posiadanie substancji zabronionej grozi do 3 lat za kratami

Do zdarzania doszło pod koniec minionego tygodnia. Kryminalni ze świętochłowickiej komendy uzyskali informację, że w kamienicy w śródmieściu mogą znajdować się substancje niedozwolone. Policjanci przystąpili do działania. Drzwi jednego z mieszkań w budynku otworzył 35-letni świętochłowiczanin. Mężczyzna był wyraźnie zaskoczony i zarazem zdenerwowany odwiedzinami stróżów prawa. Już po chwili na jaw wyszedł powód jego zachowania. Policjanci w trakcie przeszukania znaleźli w odzieży mieszkańca miasta woreczek foliowy z białą substancją proszkową. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Zatrzymany mężczyzna tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.