Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Uroczyste otwarcie punktu kontaktowego dla mieszkańców Świętochłowic

  • Dodano: 2019-02-04 09:15, aktualizacja: 2019-02-04 10:24

Już w poniedziałek 4 lutego o godz. 10:45 odbędzie się uroczyste otwarcie punktu kontaktowego dla mieszkańców Świętochłowic.

To efekt współpracy Komendy Policji, Straży Miejskiej i Prezydenta Miasta. Wspólny dla dzielnic Lipiny i Chropaczów punkt utworzono w siedzibie firmy MPGK przy ul. Łagiewnickiej.

Rozwiązywanie problemów społecznych i doradztwo mieszkańcom miasta

Punkt kontaktowy to inicjatywa mająca na celu rozwiązywanie problemów społecznych i doradztwo mieszkańcom miasta. Odległość jaka dzieli mieszkańców Chropaczowa oraz Lipin od Komendy Policji czy Urzędu Miasta bywała swoistym problemem, dlatego od 4 lutego, w każdy wtorek oraz czwartek w godzinach 17:00-18:00 będzie tam oczekiwał funkcjonariusz policji, natomiast w poniedziałki oraz środy w godzinach 11:00-12:00 dyżur pełnić będzie strażnik miejski. Zapraszamy wszystkich mieszkańców.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • To ja

    To już bywało w przeszłości i umierało śmiercią naturalną. Mieszkańcy nie szukają po raz kolejny "konsultacji" a bezpieczeństwa w dzień i nocą czego taki punkt nie daje.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.