Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Usiłował posłużyć się kartą magnetyczną NFZ należącą do innej osoby. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2019-06-03 08:15, aktualizacja: 2019-06-03 08:34

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 29 stycznia 2019 r. w Świętochłowicach przy ul. Chorzowskiej 36, na terenie Izby Przyjęć Szpitala Powiatowego.

Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na zdjęciach i zapisie z monitoringu mężczyzny


Kryminalni ze świętochłowickiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania oszustwa na szkodę Narodowego Funduszu Zdrowia. Do zdarzenia doszło w Świętochłowicach na ulicy Chorzowskiej 36, na terenie Izby Przyjęć Szpitala Powiatowego. Mężczyzna widoczny na zdjęciu oraz na nagraniu z monitoringu usiłował posłużyć się kartą magnetyczną NFZ należącą do innej osoby, dążąc tym samym do wyłudzenia świadczenia medycznego.

Być może ktoś rozpozna podejrzanego. Osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu danych mężczyzny przedstawionego na zdjęciu i zapisie z monitoringu prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, tel.: , 32 3490280 lub 32 3490255. Informacje można również przesłać drogą mailową kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl.

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ ANONIMOWOŚĆ

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.