Wiadomości z Świętochłowic

Uwaga kierowcy! Ogromny korek na DTŚ w stronę Gliwic!

  • Dodano: 2019-04-10 15:15, aktualizacja: 2019-04-10 16:53

Na Drogowej Trasie Średnicowej na wysokości stacji Orlen w kierunku Gliwic doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego ruch został niemal całkowicie zablokowany. Korek jest już na tyle duży, że niemal sięga granic Chorzowa.

Aktualizacja:

Trasa jest już przejezdna. Z niejasnych jeszcze przyczyn kobieta kierująca samochodem osobowym uderzyła w barierkę, została zabrana do szpitala. Służby porządkowe udrożniły przejazd.


Niestety nie mamy jeszcze informacji co dokładnie jest przyczyną całkowitego zakorkowania DTŚ i jak długo jeszcze potrwają utrudnienia w ruchu - poinformujemy o szczegółach gdy tylko je poznamy.

Obecnie na miejscu pracuje policja.

Wojciech KocjanWojciech Kocjan
Źródło: Foto: Fojer Man / Fejsowe CB Radio! Śląsk

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mariola

    Jak długo stare wiadomości będą się ukazywać na portalu swiony.pl? Tym bardziej że na portal zaglądają ludzie zainteresowani aktualnym stanem dróg. Informacja o tej kobiecie ukazuje się po raz wtóry. Jeżeli nie macie aktualności, to przestańcie stare wysyłać w newsletterach. Tracicie zaufanie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.