Wiadomości z Świętochłowic

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na świętochłowickim odcinku DTŚ

 • Dodano: 2022-08-26 07:45, aktualizacja: 2022-08-26 07:52

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach apelują do kierowców korzystających z drogi wojewódzkiej 902 o przestrzeganie oznakowania tymczasowej zmiany organizacji ruchu na świętochłowickim odcinku. Na jezdni w kierunku Rudy Śląskiej będą prowadzone prace związane z wymianą nawierzchni.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zwracanie uwagi na wprowadzone tymczasowe oznakowanie - apelują świętochłowiccy policjanci.

Wymiana nawierzchni jezdni na świętochłowickim odcinku DTŚ

W poniedziałek 29 sierpnia w godzinach porannych nastąpi zamknięcie jezdni na świętochłowickim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej w kierunku Rudy Śląskiej (od granicy z Chorzowem) do wiaduktu kolejowego na granicy z Rudą Śląską.

W związku z powyższym zamknięty zostanie również:

 • zjazd z ulicy Bytomskiej w Świętochłowicach na DTŚ w kierunku Rudy Śląskiej,

oraz

 •  zjazd z DTŚ na ulicę Bytomską w Świętochłowicach od strony Chorzowa.

Prace związane z wymianą nawierzchni zaplanowano na 2 dni.

- W tym czasie prosimy kierowców o zachowanie ostrożności oraz zwracanie uwagi na wprowadzone oznakowanie dotyczące objazdów - przekazują policjanci.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Janusz

  Idiotyczna decyzja. A noś też nie można? Przy okazji: zwróćcie uwagę, jak wloką się remonty ulic wykonywane przez pupilków Begera, czy;i z MPGK. Najpierw Bukowa, potem Nowa, końcówka Wiśniowej i Brzozowej, no i wiele innych. Jaki pan taki kram, czyli dziadostwo panie Beger!

 • Anna

  nie narzekaj na prezydenta bo możesz mieć gorszego panie Januszu

 • tak ino godom

  Zamykają zjazdy z DTŚ i na DTŚ na dwa dni - czyli spokojnie można by zamknąć w piątek późnym popołudniem i wykonać prace przez weekend, ale lepiej zrobić to w poniedziałek, w ostatnim tygodniu wakacji, gdy wszyscy będą wracać... Ciekawe czy się w ogóle w te 2 dni wyrobią!

 • Rsl

  Nie którzy też chcą w weekend spędzić w domu tak jak ty a nie wieczne narzekanie to trzeba było przyjąć sie do drogowców i robić w weekeny!!!!

 • hmmmm

  I dziś rano korki od zjazdu na Żołnierską prawie aż do Castoramy w Chorzowie. Popołudniu korki będą chyba sięgać Katowic!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również