Wiadomości z Świętochłowic

W ręce świętochłowickich mundurowych wpadł 25-latek z narkotykami

  • Dodano: 2020-05-25 08:15, aktualizacja: 2020-05-23 14:15

W ręce świętochłowickich mundurowych wpadł 25-latek z narkotykami. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina, z której można przygotować ponad 20 „porcji” dilerskich tego narkotyku. Mieszkańcowi Świętochłowic grozi do 3 lat za kratami.

O jego losie wkrótce zadecyduje sąd

W minioną środę, podczas patrolowania dzielnicy Lipiny, policjanci zauważyli mężczyznę prowadzącego rower. Jego wyraźne zdenerwowanie i zerkanie w stronę mundurowych wzbudziło ich zainteresowanie. Postanowili go wylegitymować. Już po chwili na jaw wyszedł powód zachowania mieszkańca Świętochłowic. Policjanci znaleźli przy 25-latku zwitek foli aluminiowej z białą proszkową substancją. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina, z której można przygotować ponad 20 „porcji” dilerskich tego narkotyku. Tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Ko

    Który Lipiniorz dał się złapać ?

  • Radca

    syn pewnego posła z PO miał sporo narkotyków gdy złapała go policja i sprawę umorzono .Facet zapytaj czy twoją też można umorzyć

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również