Wiadomości z Świętochłowic

Wakacje w Młodzieżowym Domu Kultury

  • Dodano: 2021-06-15 06:30, aktualizacja: 2021-06-15 06:34

Młodzieżowy Dom Kultury w Świętochłowicach zaprasza dzieci i młodzież na dopołudniowe zajęcia wakacyjne. W ramach akcji Wakacje 2021 w MDK realizowane będą cztery tygodniowe turnusy zróżnicowane tematycznie, dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 12 lat.

Zajęcia – z zachowaniem reżimu sanitarnego – odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:45 do 13:00. W każdym tygodniu zaplanowana została wycieczka niespodzianka! Zorganizowane zostanie także spotkanie z Policją, która omówi dzieciom kwestie bezpieczeństwa.

Koszt tygodniowego turnusu (pokrywający organizację wycieczek i materiałów do prowadzenia warsztatów) wynosi 110,00 zł. Placówka nie zapewnia uczestnikom wyżywienia – jedzenie oraz napoje we własnym zakresie.

Warunkiem udziału w zajęciach jest pisemne złożenie Zgody rodzica/prawnego opiekuna na udział dziecka w zajęciach wakacyjnych 2021 w MDK wraz z drukiem Oświadczeń rodziców/prawnych opiekunów w związku udziałem dziecka w ZAJĘCIACH WAKACYJNYCH 2021 w MDK w okresie trwania stanu epidemii COVID-19 oraz wpłata ustalonej kwoty pokrywającej koszt organizacji turnusu.

Powyższe dokumenty dostępne są na stronie www.mdksw.pl oraz w placówce i będą przyjmowane osobiście w sekretariacie MDK, w terminie od 14.06.2021 r. do 23.06.2021 r. lub do wyczerpania miejsc, wyłącznie z ustaloną kwotą pokrywającą koszt udziału w zajęciach. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

Więcej informacji TUTAJ 

Wakacje w Młodzieżowym Domu Kultury
Google NewsSubskrybuj Swiony.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również