Wiadomości z Świętochłowic

Wandal sam zgłosił się na komendę

  • Dodano: 2021-10-26 06:00, aktualizacja: 2021-10-26 06:16

Mieszkaniec miasta odpowie za zniszczenie opon w zaparkowanych pojazdach.

Świętochłowiccy kryminalni ustalili okoliczności zdarzenia oraz dane sprawcy. Śledczy nie zastali 40-latka w jego mieszkaniu, bowiem był w tym czasie w drodze do świętochłowickiej komendy.

Czując, że policjanci depczą mu po piętach, postanowił sam się zgłosić

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie świętochłowiczaninowi zarzutu zniszczenia mienia. Grozi mu do 5 lat za kratami.

Śledczy z miejscowej komendy prowadzili dochodzenie w sprawie przebicia opon w zaparkowanych pojazdach. Do zdarzeń doszło pod koniec sierpnia bieżącego roku. Jak się okazało ze wstępnych ustaleń, zniszczeń mógł dokonać znany pokrzywdzonym, jeden z mieszkańców miasta. Stróże prawa skrupulatnie analizowali każdy szczegół, mogący naprowadzić ich na trop mężczyzny, bowiem nie zastali go w miejscu jego zamieszkania. Jednak 40-latek wiedząc, że kryminalni depczą mu po piętach, sam postanowił zgłosić się do miejscowej komendy. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu zniszczenia mienia. Mieszkańcowi Świętochłowic grozi do 5 lat za kratami.

Komentarze (1)    dodaj »

  • oburzony

    A niszczone wiaty przystankowe na Bytomskiej pod samymi KAMERAMI nadal BEZKARNE ? Operator monitoringu spał czy jakoś nie pozwala ustalić sprawcy ?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również