Wiadomości z Świętochłowic

Wandal sam zgłosił się na komendę

  • Dodano: 2021-10-26 06:00, aktualizacja: 2021-10-26 06:16

Mieszkaniec miasta odpowie za zniszczenie opon w zaparkowanych pojazdach.

Świętochłowiccy kryminalni ustalili okoliczności zdarzenia oraz dane sprawcy. Śledczy nie zastali 40-latka w jego mieszkaniu, bowiem był w tym czasie w drodze do świętochłowickiej komendy.

Czując, że policjanci depczą mu po piętach, postanowił sam się zgłosić

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie świętochłowiczaninowi zarzutu zniszczenia mienia. Grozi mu do 5 lat za kratami.

Śledczy z miejscowej komendy prowadzili dochodzenie w sprawie przebicia opon w zaparkowanych pojazdach. Do zdarzeń doszło pod koniec sierpnia bieżącego roku. Jak się okazało ze wstępnych ustaleń, zniszczeń mógł dokonać znany pokrzywdzonym, jeden z mieszkańców miasta. Stróże prawa skrupulatnie analizowali każdy szczegół, mogący naprowadzić ich na trop mężczyzny, bowiem nie zastali go w miejscu jego zamieszkania. Jednak 40-latek wiedząc, że kryminalni depczą mu po piętach, sam postanowił zgłosić się do miejscowej komendy. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu zniszczenia mienia. Mieszkańcowi Świętochłowic grozi do 5 lat za kratami.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • oburzony

    A niszczone wiaty przystankowe na Bytomskiej pod samymi KAMERAMI nadal BEZKARNE ? Operator monitoringu spał czy jakoś nie pozwala ustalić sprawcy ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.