Wiadomości z Świętochłowic

Wieże KWK Polska znowu otwarte

  • Dodano: 2022-06-23 08:30, aktualizacja: 2022-06-23 08:39

Po przerwie spowodowanej kwestiami technicznymi Wieże KWK Polska wznawiają działanie.

Od czwartku 23 czerwca znów można podziwiać panoramę miasta z najwyższej kondygnacji obiektu.

Obiekt będzie czynny od wtorku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, w soboty od 12:00 do 20:00 i w niedziele od 10:00 do 18:00.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Mieszkaniec

    Widziałem, że Pan Kostempski bardzo lubi w Boże Ciało na Lipiny do kościoła przychodzić i niby nic w tym złego tylko zastanawia mnie fakt dlaczego nie przyszedł z rodziną tylko ze swoim hmm i właśnie tu mam problem "przyjacielem", bodyguardem... Panem Leszkiem? Trochę to śmieszne jest..., a jeszcze bardziej śmieszy mnie fakt, że przychodzą razem do kościoła ale w ławce siedzą już osobno - gdzie tu logika i sens? Czyżby Pan Kostempski się wstydził swojego "przyjaciela" pana Leszka? Tak sobie pomyślałem, że jak Pan Kostempski jest takim filantropem, tak pomaga mieszkańcom Lipin, to może wsparł by finansowo parafię na Lipinach. Akurat są przeprowadzane prace remontowe. Na brak pieniędzy Pan Kostempski raczej nie narzeka skoro stać go na wynajem kamerzysty do kościoła – swoją drogą żenada. Także Panie Dwidzie proszę o wsparcie finansowe parafii na Lipinach! Powiem krótko żenada – uprawianie polityki wykorzystując do tego święto kościelne!!! PS. Panu kamerzyście polecam się wybrać na kurs filmowania w obiektach sakralnych, bo to co Pan wyczyniał na mszy to dno i całkowite chamstwo

  • KIKI

    Ja też widziałam jak się kameruje , ale on miał siedzieć przecież w więzieniu ...

  • tak ino

    Bardziej ciekawe jest to, że masz bzika na punkcie Kostempskiego jak poseł Kowalski na punkcie Tuska, skoro piszesz to pod artykułem W OGÓLE niezwiązanym z tematem. Ponadto kto dziś nie uprawia polityki w święto kościelne? Przykład idzie z samej góry!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również