Wiadomości z Świętochłowic

Wizyta Mikołaja w Centrum Kultury Śląskiej

  • Dodano: 2023-12-08 10:30

Centrum Kultury Śląskiej miało wyjątkowego gościa – Mikołaja we własnej osobie! Wraz z niezawodną ekipą pomocników, rozdał zgromadzonym dzieciakom drobne upominki.

Świąteczna magia

Święty Mikołaj nie próżnuje – w dzień swojego święta złożył wizytę w Centrum Kultury Śląskiej, gdzie czekały już na niego zniecierpliwione dzieciaki. Miał fantastycznych asystentów w postaci prezydenta miasta Daniela Begera, Młodzieżowej Rady Miasta, Roko i Colino, a także świętochłowickich policjantów. Dzieci obejrzały świąteczne przedstawienie teatralne w wykonaniu „Teatru z Uśmiechem”, a także brały udział w grach i zabawach. 

Zgromadzeni na sali rodzice otrzymali od prezydenta miasta świąteczne upominki w postaci opłatka, sianka na wigilijny stół i grosika na szczęście. 

- Za sprawą symbolicznego opłatka, sianka na wigilijny stół i grosika na noworoczne szczęście, pragnę z każdym z Was dzielić się bożonarodzeniową obecnością i radością - mówi prezydent Daniel Beger.

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Pracowity Mikołaj

Tegoroczne Mikołajki w Świętochłowicach były niezwykle radosne. Mikołaj w towarzystwie elfa odwiedził świętochłowickie przedszkola i szkoły, a także rozdał prezenty dzieciom z rodzin znajdujących się pod opieką OPS-u. Zdjęcia z obu wydarzeń możecie obejrzeć na naszym portalu!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również