Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Wjechał w zaparkowane auto, a następnie w budynek - bez prawa jazdy, za to z 3 promilami

 • Dodano: 2019-11-20 10:00

Uderzeniem w ścianę budynku przy ulicy Dworcowej w Świętochłowicach zakończył się pijacki rajd dwóch mężczyzn, którzy w piątek rano, w stanie totalnego upojenia alkoholem, poruszali się samochodem po ulicach centrum miasta.

W piątek rano, dyżurny miejscowej komendy Policji odebrał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który spowodował kolizję. Na ulicę Dworcową pilnie udał się patrol interwencyjny. Stróże prawa zastali tam rozbity pojazd marki fiat oraz dwóch zataczających się przy nim mężczyzn. Od obu wyczuwalna była silna woń alkoholu - informuje świętochłowicka policja.

Pijany kierowca to 28-letni świętochłowiczanin

Badanie trzeźwości wykazało u obu mężczyzn ponad 3 promile alkoholu w organizmie, ponadto kierujący pojazdem 28-latek nie posiadał prawa jazdy. Jak ustaliła policja, kierujący fiatem pijany świętochłowiczanin najpierw uderzył w jeden z zaparkowanych samochodów na ul. Wyzwolenia, a następnie jadąc ul. Dworcową wjechał w jeden z budynków.

Za prowadzenie samochodu bez uprawnień oraz pod wpływem alkoholu kierującemu grożą 2 lata więzienia, 3 lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna.

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • PRAWDA

  Jakby nazywał się NAJSZTUB to policja by musiała go jeszcze przepraszać bo KASTA swoich nie wsadza

 • Jan 46

  Takich idiotów powinno się zamykać w psychiatryku, przynajmniej na 1 miesiąc i zdjęcie jego wieszać na miejskich słupach ogłoszeniowych.

 • x)chvuh

  No i puść człowieku dzieciaka rano do szkoły, trafi na takiego bezmózga i po dziecku.Według mnie, każdy pijany kierowca ale też taki, który wykonuje dziwne manewry, powinni byc traktowani jako potencjalni zabójcy.Prewencyjnie takich, ktorzy nabroili wsadzać na odsiatkę na min rok.To by ich nauczyło szacunku do pozostałych uczestników ruchu drogowego i pieszych.Mandaty to tylko pieniądze, da się odrobić a czasu i życia nikt nie zwróci.

 • DK

  Trzy promile i tak mało szkód mocna głowa.

 • Obiektywny

  Może mamy jeszcze im pogratulować DK ??

 • KrysKros

  Mam nadzieję, że dostanie też kilkaset godzin prac społecznych, to się wyleczy z debilizmu.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.