Wiadomości z Świętochłowic

Za nami otwarcie nowej pracowni chemicznej w Szkole Podstawowej nr 4!

  • Dodano: 2022-10-24 14:15

W piątek, 21 października, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Świętochłowicach oficjalnie oddali do użytku nową salę chemiczną. W uroczystości brał udział prezydent miasta, Daniel Beger.

Nowe miejsce do eksperymentów

Uczniowie starszych klas Szkoły Podstawowej nr 4 od piątku mogą się cieszyć nową pracownią chemiczną. Nowoczesny sprzęt i specjalnie przygotowana przestrzeń z pewnością zachęci młodzież do eksperymentów chemicznych, których nie zabrakło także na otwarciu pracowni. W uroczystości otwarcia nowej pracowni uczestniczył prezydent miasta Daniel Beger oraz radna Agnieszka Beger.

- Po entuzjazmie tych, którzy zaprezentowali swoje nieprzeciętne umiejętności oraz szeroką wiedzę z chemii, jestem przekonany, że to strzał w dziesiątkę – czytamy w poście opublikowanym przez prezydenta w mediach społecznościowych.

Rozwój młodzieży

Remont sali chemicznej został sfinansowany z budżetu Gminy Świętochłowice. Pracownia jest kolejnym krokiem w kierunku rozwijania wśród młodzieży kompetencji przyszłości w oparciu o kierunki STEAM, czyli naukę, technologię, inżynierię, sztukę oraz matematykę.

Komentarze (1)    dodaj »

  • KOSTEMPSCY TO ZŁODZIEJE

    Można ??? - Można wystarczy nie kraść jak rodzina kostempskich przez 8 lat

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również