Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Za nami "Trzeźwy poranek" w Świętochłowicach

 • Dodano: 2019-03-06 09:15

"Trzeźwy poranek" to cyklicznie prowadzone działania, które mają na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego jak największej ilości pijanych kierowców, głównie w godzinach porannych, gdy wszyscy spieszymy do pracy.

W kluczowych punktach miasta rozstawiono tzw. "blokady trzeźwości"

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego już od 4:00 dbali o to by na naszych drogach było jak najbezpieczniej. W kluczowych punktach miasta policjanci rozstawili tzw. "blokady trzeźwości", gdzie poddawali badaniu stan kierowców. Cieszy fakt, że żaden z przebadanych nie poruszał się samochodem pod wpływem alkoholu lub innych środków psychotropowych.

Komentarze (15)    dodaj komentarz »

 • hanus

  A jak się sprawdza czy kierowca jest pod wpływem używek

 • Filip

  To że nie widziałeś takich kontroli to nie znaczy, że nie są realizowane. Informuję Cię kierowco ciężarówki, że takich kontroli jest sporo, musisz tylko wyostrzyć wzrok

 • Obiektywny

  Nie pitol Filipku i przyjmij krytykę po męsku bo kierowca ma racje..czepiacie się drobnostek u kierowców osobówek a ciężkie auta zanieczyszczają ulice Śląska i inne i nie widzicie ..a przecież często sprawdzacie prędkość przy rondzie w strategicznym miejscu czy nich na tej chorej 40 nie jedzie przypadkiem z szaleńczą 50..może czas troszke zająć się tymi ciężkimi autami..

 • Aga

  Mistrzu Obiektywny...Kiedy już nauczysz się czytać ze zrozumieniem i pisać poprawnie to wtedy napisz coś mądrego. Brawo policja!

 • Miki

  Aga...szkoda gadać z Obiektywnym bo to hejter i trol internetowy, który obraża ludzi na różnych forach dyskusyjnych i portalach

 • Obiektywny

  Może sama się naucz czytać ze zrozumieniem bo płyniesz głupia gadką tak że szkoda komentować twoich wypocin..nie mam nic przeciw kontrolą ale chce aby zajęli się ciężarówkami na Śląskiej co zanieczyszczają jezdnie ale ty tego nie zrozumiesz „ lotny” umyśle

 • Krist

  Naucz się czytać i pisać poprawnie, najlepiej bez błędów ortograficznych, nikt więcej od Ciebie nie wymaga

 • Polonista

  Czy Ty wiesz co to ortografia? gdzie widzisz takie błędy ?jak masz tak pisać to lepiej idź do wc i użyj dekla może ci to pomoże ?

 • Aga

  Obiektywny pisze cyt...że nie ma nic przeciw kontrolą...powinno być kontrolom. To błąd ortograficznych Polonisto. Użyj sobie tego dekla w kiblu to Ci się przypomni kiedy stosuje się ą A kiedy om

 • Obiektywny

  A może sprawdź „mądra istoto” i napisz sama a przekonasz się że nawet jak napiszesz prawidłowo to „poprawiaczy” sam to zmieni bo w innym przypadku jest inna końcówka i jak nie zwrócisz uwagi to taki tekst idzie na forum..ale ty się czepiasz takich rzeczy a nie rozumiesz sensu wypowiedzi „lotny umyśle”..żal mi takich ludzi..

 • Alojz

  Dużo nauki przed Tobą Obiektywny czereśniaku

 • Obiektywny

  Szkoda Buraku że już przed tobą nie..już nic się nieda zrobić..zostaniesz burakiem..a ja może się jeszcze nauczę :)a ty i „mądra” aga już nie :)

 • Filip miki

  Obiektywny czereśniak...dobre określenie na trola internetowego.Gościu daj se siana, nie obrażaj ludzi, nie umiesz czytać, nie umiesz pisać, nie potrafisz używać klawiatury.

 • Robert

  Bardzo dobrze, że są te akcje. małe przekroczenia prędkości albo ich nie obchodzą albo z yanosikiem się zwolni na czas, a jednak jazda po pijaku musi być karana

 • Kierowca ciężarówek

  Fajnie,ze takie akcje są przeprowadzane,ale jeszcze fajniej byłoby ,żeby zapał i energię naszej drogówki trochę lepiej wykorzystać .Poza tymi akcjami,z nudów chyba szukają dziury w całym u kierowców osobówek.A to żarówka bez homologacji panie kierowco a to mandacik za byle co,a tym czasem rowerzysci jezdżą obok ścieżek rowrowych po jezdni i jeszcze mają pretensje,a to piesi chodzą jak cielęta w miejscach niedozwolonych i jakoś to policjantów srednio rusza.Najgorsze jednak jest to,ze niewidzialem na świonach ani razu kontroli pojazdów ciężarowych.Ani tych małych ani tych dużych.Stan techniczy niektórych wywrotek budzi dużo wątpliwosci o przeładowanych pojazdach nie wspomnę.Z wykopu na zgodzie wywożą tony gliny jakby przed wyjazdem kół nie dało rady umyć. O przeladowaniu ,nie wspomnę.I to nie tylko transport ciężki ,kto kiedyś ważył busa kurierskiego z rana.90 procent wyjeżdża ważąc ponad 3.5 t. A drogi sie niszczą w biednych Świętochłowicach.PANIE KOMENDANCIE.Co powoduje większe zagrozenie ,lampka bez homologacji czy przeladowana ciężarówka????Ja wiem.

  • Kierowca ciężarówek
   2019-03-06 20:59
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.