Wiadomości z Świętochłowic

Za znęcanie się nad współlokatorką musi opuścić mieszkanie

  • Dodano: 2021-12-06 05:15, aktualizacja: 2021-12-06 05:29

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 62-letniego mężczyznę, który stosował przemoc domową wobec swojej współlokatorki.

Mężczyzna ubliżał pokrzywdzonej, a nawet zagroził jej pozbawieniem życia. Nie stronił też wobec niej od przemocy fizycznej. Teraz, decyzją prokuratora, musi on opuścić mieszkanie.

Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia


Policjanci ze świętochłowickiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Tam mundurowi ustalili, że 62-letni świętochłowiczanin od ponad pół roku znęca się nad swoją współlokatorką. Regularnie wywoływał kłótnie, podczas których ubliżał kobiecie, a nawet zagroził jej pozbawieniem życia. Nie stronił też od przemocy fizycznej. Policjanci zatrzymali agresora i przewieźli do świętochłowickiej komendy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad pół promila alkoholu. Następnie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu znęcania się nad pokrzywdzoną. W środę policjanci doprowadzili mężczyznę do prokuratury. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji, na czas trwania postępowania karnego świętochłowiczanin musi opuścić mieszkanie. Mężczyzna został ponadto objęty policyjnym dozorem oraz zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną. Grozi mu też kara do 5 lat więzienia.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Realista

    Niestety tak to wygląda

  • Żart ?

    Jak zdobyć mieszkanie ? Znaleźć frajera i zamieszkać z nim po pół roku wyczekać dnia gdy wypije dwa piwa wezwać policję Opowiedzieć że się znęca grozi i wyzywa Mieszkanie twoje !

  • Ixa

    Bardziej Durnej wypowiedzi się nie dalo napisać !!! Wkoncu wzięli się za damskich bokserów !!! Bo co drugi to chojrak tylko na ulicy na faceta się nie postawi tylko w domu na kobietę i dzieci ...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również