Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Zaginęła 15-latka

  • Dodano: 2018-03-12 08:00, aktualizacja: 2018-03-12 08:14

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach, prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginioną nieletnią Dominiką MAREK urodzoną 08 października 2002 roku.

Nieletnia w dniu 06 marca 2018 roku w godzinach rannych wyszła ze swojego miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach, prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginioną nieletnią Dominiką MAREK urodzoną 08 października 2002 roku. Nieletnia w dniu 06 marca 2018 roku w godzinach rannych, wyszła ze swojego miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wzrost 160 cm, średnia budowa ciała, oczy szare, włosy długie do ramion, przefarbowane na blond. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę materiałową koloru czarnego zapinaną na zamek, spodnie getry koloru szarego, buty sportowe typu adidas koloru białego. Osoby mające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod numerem telefonu 32 3490255 lub 997, lub najbliższą jednostką.

Najnowsze informacje z Świętochłowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • ChropTown

    Ona już wróciła z ucieczki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.