Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Zagłosuj w plebiscycie na "Walentynkowe Love"

  • Dodano: 2019-02-15 12:15

Do naszego plebiscytu zgłoszono wiele, pięknych zdjęć, czas więc spośród nich wybrać te, które przedstawia najfajniejszą zakochaną parę Świętochłowic!  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wśród nich między innymi weekend dla dwóch osób w Apartamencie Widokowym w Krynicy-Zdrój!

Zapraszamy zatem do oddawania głosów na swojego kandydata - prosimy pamiętać, że każdy odwiedzający stronę może raz na 24 godziny oddać jeden głos z danego adresu IP, więc jeżeli chcecie wesprzeć kogoś mocniej, możecie to zrobić do końca plebiscytu kilka razy. Natomiast bez limitu można głosować wysyłając wiadomość SMS – więcej informacji znajdziecie na stronie głosowania, która znajduje się pod poniższym linkiem:

ZAGŁOSUJ TUTAJ

Głosowanie potrwa do piątku 22 lutego, do godziny 11:00 - wtedy też zweryfikujemy poprawność oddanych głosów i gdy upewnimy się, że wszystko jest w porządku - ogłosimy zwycięzców.

A oto pula nagród, jakie czekają na dwójkę par najfajniejszych zakochanych świętochłowiczan:

MIEJSCE I

  • Weekend dla dwóch osób w Apartamencie Widokowym POST APART w Krynicy-Zdrój  (termin do późniejszego uzgodnienia - przybliżony termin realizacji: 11 marzec - 15 kwiecień)

MIEJSCE II

  • Gra planszowa z rysunkami Andrzeja Mleczki - "Znamy się"
  • Podwójne zaproszenie na spektakl "Kochanie, wróciłem" - 23.03.2019, MCK Katowice

Prosimy również zapoznać się z regulaminem konkursu.


Źródło: REDAKCJA