Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Zapraszamy na koncert charytatywny - "Koncert dla Bartusia"

  • Dodano: 2019-11-05 08:00, aktualizacja: 2019-11-04 09:42

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na „Koncert dla Bartusia”, który odbędzie się 17 listopada br. od godziny 17.00 w Centrum Kultury Ślaskiej przy ul. Krauzego 1 w Świętochłowicach.

Wydarzenie będzie miało charakter koncertu charytatywnego, podczas którego będzie można pomóc w zbiórce pieniędzy na ratowanie życia Bartka.

Już 17 listopada br. w świętochłowickim Centrum Kultury Ślaskiej odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego będzie można pomóc w zbiórce pieniędzy na ratowanie życia małego Bartusia. Wydarzenie zorganizowane jest z inicjatywy Związku Zawodowego Policjantów w Świętochłowicach oraz grupy „Wszyscy Razem, Wszyscy Równi”. Dochód zebrany w trakcie „Koncertu dla Bartusia” zostanie przeznaczony na kolejny etap leczenia chłopca, który przyszedł na świat z połową serduszka.
Bartek jest synem dwójki policjantów. Zanim przyszedł na świat, jego rodzice dowiedzieli się, że dziecko, na które z utęsknieniem czekają, urodzi się z krytyczną wadą serca tj. HLHS z restrykcyjnym otworem owalnym. Choroba ta wymaga kilkuetapowego, paliatywnego leczenia operacyjnego, które jest niesamowicie kosztowne. Rodzice, którzy na co dzień walczą o bezpieczeństwo mieszkańców zarówno Świętochłowic, jak i innych miast województwa śląskiego potrzebują teraz pomocy w walce o życie swojego syna.


Dodatkowo możecie Państwo pomóc, przekazując 1% swojego podatku na jego konto w Fundacji „Avalon” - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym (Rozliczając PIT podaj KRS : 0000270809 w rubryce „cel szczegółowy” koniecznie wpisz : PALIGA, 9042) lub dokonując wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A. 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z tytułem z przelewu : PALIGA, 9042

Zapraszamy na koncert charytatywny - "Koncert dla Bartusia"

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.