Wiadomości z Świętochłowic

Zdarzenie drogowe na ul. Bytomskiej. Droga była zablokowana!

  • Dodano: 2023-07-26 10:15, aktualizacja: 2023-07-26 15:02

Dziś rano doszło do kolizji przy zjeździe z ul. Bytomskiej na Drogową Trasę Średnicową. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu nadal występują utrudnienia w ruchu drogowym.

Kolizja w Świętochłowicach. Kierujący przejechał na czerwonym świetle

W środę 26 lipca po godzinie 9:00 doszło do groźnego zdarzenia drogowego w Świętochłowicach. Na skrzyżowaniu ulicy Bytomskiej i zjazdu na Drogową Trasę Średnicową zderzyły się dwa samochody osobowe. 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że pan jadący ul. Bytomską w kierunku centrum, skręcał w lewo na DTŚ i przejechał na czerwonym świetle, w wyniku czego zderzył się z panią, która jechała prawidłowo – powiedział mł.asp. Michał Tomanek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Oboje zostali zabrani do szpitala. Prawdopodobnie nie doznali poważnych obrażeń, ponieważ na ten moment zdarzenie jest kwalifikowane jako kolizja.

Aktualnie wspomniane skrzyżowanie jest zablokowane. Strażacy sprzątają drogę, aby możliwy był przejazd jednym pasem ruchu na wiadukcie. Utrudnienia potrwają jeszcze około 30 minut.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również