Wiadomości z Świętochłowic

Zdarzenie drogowe na ul. Bytomskiej. Możliwe utrudnienia w ruchu!

  • Dodano: 2023-05-31 13:45

Dziś na ul. Bytomskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. Do czasu uprzątnięcia pojazdów mogą występować utrudnienia drogowe.

Kolizja w Świętochłowicach

W środę 31 maja po godzinie 13.00 w ciągu ul. Bytomskiej w Świętochłowicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierujący nie zachował ostrożności i najechał na tył pojazdu, który stał na pasie do skrętu w lewo w ul. Wyzwolenia. W zdarzeniu udział wzięły samochody marek Land Rover i Renault Clio. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. 

Strażacy udzielili wsparcia psychicznego jednemu uczestnikowi zdarzenia. Został on przetransportowany do szpitala, aby sprawdzić stan zdrowia. Nie odniósł żadnych obrażeń w wyniku zdarzenia.

Jak powiedział mł. asp. Michał Tomanek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a sprawca ukarany mandatem karnym. Na miejscu wciąż trwają działania służb. Strażacy usuwają plamy płynów poeksploatacyjnych. Do czasu usunięcia obu pojazdów z jezdni mogą występować utrudnienia w ruchu drogowym. 

Komentarze (3)    dodaj »

  • No i co

    Cie choroba większy piznoł w małego kule bele

  • Hilda

    Jo widzę że to mały piznol w większego jednak

  • Jo

    Pizli się łoby dwa

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również