Wiadomości z Świętochłowic

Złóż wniosek o ustalenie zasiłku rodzinnego

  • Dodano: 2021-08-03 06:00, aktualizacja: 2021-08-03 06:18

OPS w Świętochłowicach informuje o możliwości składania wniosków o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres zasiłkowy/świadczeniowy 2021/2022.

Wnioski można pobierać ze strony internetowej www.ops.swietochlowice.pl oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej  w Świętochłowicach (róg ul. 1-go Maja oraz ul. Bytomskiej).

Wnioski o zasiłek rodzinny od 2 sierpnia

Wnioski można składać od dnia 2 sierpnia 2021 w Ośrodku Pomocy Społecznej w godzinach urzędowania poprzez wrzucenie wypisanego, podpisanego, spiętego lub umieszczonego w kopercie wniosku wraz z załącznikami do urny znajdującej się przy wejściu na rogu ul. 1-go Maja i ul. Bytomskiej. Wnioski można także umieszczać w skrzynkach podawczych znajdujących się przy wejściach do budynków Ośrodka Pomocy Społecznej w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 35, ul. Bytomskiej 8 lub ul. Wallisa 4. Istnieje również możliwość przesłania wniosków drogą pocztową na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach ul. Katowicka 35, 41-600 Świętochłowice lub elektronicznie poprzez platformy E-PUAP lub EMPATIĘ.

Preferowaną formą składania wniosków jest droga elektroniczna

Wszelkie informacje dotyczące powyższych wniosków znajdują się w informatorach dołączanych do wniosków oraz na stronie internetowej www.ops-swietochlowice.pl, można je również uzyskać u pracowników Działu Zasiłków Rodzinnych pod numerami telefonu: 32 3462283,84,86,87,99 oraz Sekcji Obsługi Świadczeń Alimentacyjnych i Dochodzenia Należności Alimentacyjnych pod numerem telefonu: 32 3462281.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również