Wiadomości z Świętochłowic

Zmarł Sebastian Kuchta

  • Dodano: 2021-01-22 11:30, aktualizacja: 2021-01-23 19:02

13 stycznia, w wieku zaledwie 31 lat, odszedł Sebastian Kuchta, zawodnik Speedrower MS Śląsk Świętochłowice, pasjonat rajdów samochodowych na Śląsku.


Sebastian Kuchta pasjonował się śląskim motorsportem. Od 2017 roku prowadził „Ranking Śląskich Rajdów”. Na koncie miał wiele zwycięstw w zawodach o Mistrzostwo Śląska w speedrowerze i nie tylko. Jego drugą wielką miłością była piłka nożna. 


Rok 2020 zakończyłem z 45 obejrzanymi meczami, od początku sezonu 2020/2021 czyli 25 lipca rozpocząłem akcję #zbutanamecz czyli chodziłem na mecze pieszo, udało się uzbierać 634 kilometry (liczone za pomocą programu Caynax Sports Tracker) więcej szczegółów na ten temat na moim twitterze – napisał na Facebooku 31 grudnia 2020 roku.
 

Jak podał portal rallypl.com, zginął tragicznie. Został potrącony przez pociąg. Jak do tego doszło? Śledztwo w tej sprawie trwa. Osierocił 11-letniego syna Przemka.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • zefel

    Pani redaktor, 20 stycznia na portalu rallypl.com ukazała się informcja: "Dotarła do nas bardzo smutna informacja, z którą nie możemy się pogodzić. Sebastian Kuchta, największy pasjonat rajdów samochodowych na Śląsku odszedł tragicznie w ubiegłym tygodniu." dlatego przypuszczam, że zginął w wypadku 13 stycznia a nie 20.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.