Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Znaleziono pieniądze. Policjanci szukają właściciela

  • Dodano: 2019-12-04 09:15

Świętochłowicka Policja poszukuje właściciela pieniędzy, które zostały znalezione pod koniec listopada br. Właściciel potrafiący udokumentować własność mienia, proszony jest o zgłoszenie się do tutejszej jednostki celem odebrania gotówki.

Pod koniec listopada br. na jednej ze świętochłowickich ulic stróże prawa znaleźli pieniądze. Właściciel potrafiący udokumentować własność mienia, proszony jest o zgłoszenie się do tutejszej jednostki celem odebrania gotówki.

Osoby posiadające informację w powyższej sprawie prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod numerem telefonu: 32 349 02 55 lub 32 349 02 66.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Jorg

    Ale ściema. W Swietochlowicach to nawet pet nie leży dłużej jak 5 minut.A tu taka koperta z kasą sobie lezala i czekała aż policja ja znajdzie.To prima aprilis?

  • Tadeusz

    Znalazł się właściciel pieniędzy a właściwie to Policja znalazła właściciela.Wielkie podziękowania dla Policjanta który znalazł pieniądze i dla całej Komendy Policji w Świętochłowicach za zaangażowanie w poszukiwaniu właściciela tejże gotówki.

  • hchcug

    I nikt się nie złosił? :D

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.