Wiadomości z Świętochłowic

Aplikacja Blix.pl - sprawdź najnowsze promocje

  • Dodano: 2018-12-31 08:15, aktualizacja: 2018-12-31 08:23

Im mniej płacimy za jakiś produkt, a więcej pieniędzy zostaje w kieszeni, tym bardziej jesteśmy szczęśliwi. W wyszukiwaniu świetnych okazji pomagają papierowe gazetki z promocjami wydawane przez różne sklepy. Można w nich sprawdzić ceny, poszukać nowych produktów oraz znaleźć specjalne linie sezonowych okazji. Problem jest taki, że nie zawsze mamy gazetkę pod ręką, a wyprawa do sklepu wiąże się z dużym wydatkiem czasu. Naprzeciw potrzebom klientów wychodzi aplikacja Blix.pl – można z niej korzystać na komputerze, jak i wygodnie na tablecie czy smartfonie. Dzięki niej wszystkie wydania papierowych gazetek promocyjnych różnych sklepów, są w jednym miejscu. Wystarczy je tylko przejrzeć i wybrać się na zakupy.

Zbieranie gazetek promocyjnych może być kłopotliwe – zajmują miejsce, szybko tracą na aktualności, a ich przeglądanie wymaga chwili czasu i dogodnego miejsca. Dodatkowo nie zawsze mamy do nich dostęp z powodu nie dostarczenia ich do naszej skrzynki na listy. W tym momencie, nie musimy się tym martwić, ponieważ wszystkie promocje możemy przejrzeć siedząc wygodnie w fotelu, jadąc komunikacją miejską, wracając z pracy, czy czekając u lekarza. Aplikację Blix.pl można bardzo łatwo pobrać na swoje urządzenie, klikając w podany link: https://blix.app.link/8hvO7kmTPR. W kilka chwil na smartfonie zobaczysz aktualne wydania papierowych gazetek. Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS, jest prosta i intuicyjna. Wybierając się na zakupy, łatwo porównasz produkty w wielu sklepach i podejmiesz korzystniejsze decyzje.

Gdzie robić zakupy?
Ściągając aplikację masz możliwość przejrzenia produktów spożywczych w dyskontach i marketach, takich jak: Biedronka, Lidl czy Tesco. Możesz zobaczyć gazetki sklepów wielobranżowych np. ABC, czy porównać ceny kosmetyków w Rossmanie i Drogeriach Natura. Dzięki szybkim aktualizacjom gazetek promocyjnych dostępnych online, możesz zaoszczędzić, również na dużych zakupach mebli, dodatków do domu, czy ogrodu – Ikea, Jysk, czy marketów budowalnych: Castorama, OBI.

Dodatkową bardzo użyteczną funkcją, dla tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na rzeczy zbędne, jest możliwość tworzenia w aplikacji rozbudowanych list zakupów. Nie musisz brać ze sobą kartki, mozolnie sprawdzać wszystkich produktów. Wystarczy jedynie smartfon i aplikacja Blix.pl.

Skuteczne i szybkie oszczędzanie z aplikacją Blix.pl
Wygodne robienie zakupów za rozsądne ceny oraz zaoszczędzenie czasu, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, a to spełnienie marzeń klientów. Nikt z nas nie lubi przepłacać, ani mieć poczucia, że dobra promocja przeszła mu koło nosa. Dzięki temu, że gazetki są ciągle dostępne, a najnowsze wydania ekspresowo pojawiają się w aplikacji, użytkownicy zawsze wiedzą, gdzie najlepiej robić zakupy.