Wiadomości z Świętochłowic

Awaria sprzętu? Sieć serwisowa QUADRA - NET zajmie się problemem kompleksowo

  • Dodano: 2020-10-12 14:30

Prowadzisz swój punkt naprawy sprzętu, ale nie posiadasz wystarczającej liczby klientów, żeby móc w pełni rozwinąć i wypromować swój biznes? W takim przypadku warto nawiązać współpracę z siecią, która zrzesza zainteresowanych naprawami sprzętu, w każdym znaczeniu tego słowa. Również tych, którzy właśnie doświadczają awarii. Sieć serwisowa QUADRA – NET posiada rozbudowaną ofertę współpracy dla partnerów biznesowych. Co w swojej ofercie posiada QUADRA- NET i czym wyróżnia się na tle innych tego typu sieci serwisowych?

Naprawa sprzętu - oferta dla klientów indywidualnych i partnerów biznesowych

Sieć serwisowa QUADRA- NET powstała z myślą o dostarczaniu kontrahentom oraz ich klientom usług serwisowych, obejmujących naprawy sprzętu elektronicznego, a także produktów gospodarstwa domowego. Dzięki temu, że zrzesza serwisy z całej Polski oraz poza jej granicami, jest w stanie wyznaczyć serwis, który dotrze do każdego konsumenta. Proces naprawy sprzętu dla klientów indywidualnych polega na zgłoszeniu naprawy przez infolinię, po czym następuje proces serwisowy.

Następnie do klienta zostaje wysłany serwis, który znajduje się najbliżej jego miejsca zamieszkania, aby skrócić czas procesu naprawczego. Co ważne, wyznaczony serwis jest brany pod uwagę nie tylko ze względu na odległość, ale także specjalizację. To dla klientów jest niezwykle ważnym aspektem, szczególnie przy naprawie smartfonów, laptopów lub niezbędnego sprzętu gospodarstwa domowego, których używają każdego dnia. Zarówno konsumentom, jak i sieci zależy, aby do klienta dotarł serwis, który specjalizuje się właśnie w ich uszkodzonym sprzęcie. Dzięki temu otrzymują usługi na najwyższym poziomie.

Jakie korzyści zyskuje klient dzięki usługom QUADRA-NET? Przede wszystkim szybką, komfortową naprawę, a także atrakcyjne ceny. Ponadto QUADRA- NET oferuje naprawę sprzętu w domu oraz sprzęt zastępczy na czas naprawy, jeśli jest ona niemożliwa w warunkach domowych. Dodatkowo klient otrzymuje także zwrot środków w formie karty podarunkowej, jeśli naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna.

Kompleksowa obsługa sieci QUADRA- NET

Cały proces odbywa się w porozumieniu z usługobiorcą. Działania QUADRA- NET obejmują:

  • koordynację procesem serwisowym,
  • kontrolę czasu wykonania naprawy,
  • dostarczenie sprzętu zastępczego do serwisu, wykonującego usługę.

Tak prężnie rozwijająca się sieć serwisowa podejmuje liczne współprace, zarówno z mniejszymi firmami, jak i dużymi korporacjami i przedsiębiorstwami, w zakresie kompleksowej naprawy sprzętu. Ponadto QUADRA- NET współdziała z licznymi firmami ubezpieczeniowymi oraz dostawcami, aby zapewnić swoim klientom obsługę serwisową najwyższej klasy.

Współpraca z partnerami biznesowymi

Jeśli chodzi o współpracę z serwisami, QUADRA-NET opiera swoje działania na

  • szkoleniach dla pracowników,
  • wsparciu technicznym,
  • dostarczaniu części zamiennych, czyli wszystkiego, co dla małych serwisów jest niezbędnym udogodnieniem.

Dzięki szerokim zasobom, tj. specjalistyczny autoryzowany system informatyczny oraz magazyn sprzętu zastępczego, QUADRA - NET jest w stanie dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie. Wieloletniemu doświadczenie z dużymi partnerami biznesowymi sprawia, że QUADRA-NET zdobywa coraz to nowe rynki współpracy – m.in. jest partnerem serwisowym sieci sklepów Media Markt.

Pakiet serwisowy obejmuje 5-letnią gwarancję plus AGD i TV oraz naprawy ekspresowe. W swojej ofercie napraw ekspresowych, QUADRA- NET oferuje naprawy smartfonów, laptopów oraz tabletów, w tym: wymianę wyświetlacza, wymianę baterii oraz zarówno proste, jak i zaawansowane naprawy sprzętu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.