Wiadomości z Świętochłowic

Baza sklepów zielarskich w Świętochłowicach

  • Dodano: 2020-09-18 12:15

W ostatnim czasie zwiększa grono kupujących w sklepach zielarskich, posiadających w swojej ofercie, oprócz ziół, ekologiczną żywność czy naturalne kosmetyki. Jednym z nich jest Fest zdrowo – położony w centrum Świętochłowic sklep ze zdrową żywnością oraz z produktami ekologicznymi. Sklep znajduje się na ulicy Katowickiej 18 w pobliżu miejskiego dworca kolejowego. Może on zaoferować szeroki zakres zdrowych artykułów spożywczych, w tym artykułów posiadających certyfikat poświadczający ich ekologiczne pochodzenie. Co jeszcze można odnaleźć w punkcie Fest Zdrowo?

W sklepie ze zdrową żywnością Fest zdrowo odnaleźć można również szeroki zakres ziół, herbat oraz ich mieszanek. W ofercie widnieją także świeże soki, nabiał oraz ekologiczne miody. Istnieje również możliwość nabycia szerokiej gamy suplementów diety. Nie jest to jedyny sklep zielarski w Świętochłowicach, to obszar funkcjonowania większej ilości sklepów z prozdrowotnymi i ekologicznymi produktami (https://sklepy-zielarskie.pl/l/m-swietochlowice/).

Co warto kupić w sklepie z ziołami?

Jesteś tym co jesz - sklep ze zdrową żywnością położony na ulicy słonecznej 24 w Świętochłowicach. Sklep posiada szeroką ofertę ekologicznych herbat, ziół oraz preparatów z alg i wodorostów. Punkt działa również jako oferująca kosmetyki drogeria. Spośród herbat w ofercie odnaleźć można wiele szlachetnych odmian herbaty pozyskiwanych w ekologicznych, certyfikowanych uprawach. Nabyć można herbatę białą, czarną, zieloną, a także wyjątkowe napary owocowe o smakach m.in. maliny, wanilii, pomarańczy. Co jeszcze może zaoferować sklep?

Korzyści płynące z natury - co nam dają zioła?

Oferta ziołowa sklepu skupia się na unikatowych mieszankach mających na celu poprawić ogólny stan zdrowia lub zlikwidować i ograniczyć skutki stanów chorobowych. Umiejętne stosowanie ziół pomaga w walce z trądzikiem, poprawia trawienie, wspomaga kuracje oczyszczające organizm. To tylko niektóre zalety korzystania z dobrodziejstw jakie dają preparaty ziołowe. Oferta kawy obejmuje wysokiej jakości produkty organiczne. W przypadku kosmetyków nabyć można zarówno produkty do pielęgnacji ciała, jak i do dbania o higienę jamy ustnej. Ze względu na szeroką ofertę sklep ten może być uznany za wart uwagi również jako punkt sprzedaży wysokiej jakości suplementów.
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.