Wiadomości z Świętochłowic

Baza sklepów zielarskich w Świętochłowicach

  • Dodano: 2020-09-18 12:15

W ostatnim czasie zwiększa grono kupujących w sklepach zielarskich, posiadających w swojej ofercie, oprócz ziół, ekologiczną żywność czy naturalne kosmetyki. Jednym z nich jest Fest zdrowo – położony w centrum Świętochłowic sklep ze zdrową żywnością oraz z produktami ekologicznymi. Sklep znajduje się na ulicy Katowickiej 18 w pobliżu miejskiego dworca kolejowego. Może on zaoferować szeroki zakres zdrowych artykułów spożywczych, w tym artykułów posiadających certyfikat poświadczający ich ekologiczne pochodzenie. Co jeszcze można odnaleźć w punkcie Fest Zdrowo?

W sklepie ze zdrową żywnością Fest zdrowo odnaleźć można również szeroki zakres ziół, herbat oraz ich mieszanek. W ofercie widnieją także świeże soki, nabiał oraz ekologiczne miody. Istnieje również możliwość nabycia szerokiej gamy suplementów diety. Nie jest to jedyny sklep zielarski w Świętochłowicach, to obszar funkcjonowania większej ilości sklepów z prozdrowotnymi i ekologicznymi produktami (https://sklepy-zielarskie.pl/l/m-swietochlowice/).

Co warto kupić w sklepie z ziołami?

Jesteś tym co jesz - sklep ze zdrową żywnością położony na ulicy słonecznej 24 w Świętochłowicach. Sklep posiada szeroką ofertę ekologicznych herbat, ziół oraz preparatów z alg i wodorostów. Punkt działa również jako oferująca kosmetyki drogeria. Spośród herbat w ofercie odnaleźć można wiele szlachetnych odmian herbaty pozyskiwanych w ekologicznych, certyfikowanych uprawach. Nabyć można herbatę białą, czarną, zieloną, a także wyjątkowe napary owocowe o smakach m.in. maliny, wanilii, pomarańczy. Co jeszcze może zaoferować sklep?

Korzyści płynące z natury - co nam dają zioła?

Oferta ziołowa sklepu skupia się na unikatowych mieszankach mających na celu poprawić ogólny stan zdrowia lub zlikwidować i ograniczyć skutki stanów chorobowych. Umiejętne stosowanie ziół pomaga w walce z trądzikiem, poprawia trawienie, wspomaga kuracje oczyszczające organizm. To tylko niektóre zalety korzystania z dobrodziejstw jakie dają preparaty ziołowe. Oferta kawy obejmuje wysokiej jakości produkty organiczne. W przypadku kosmetyków nabyć można zarówno produkty do pielęgnacji ciała, jak i do dbania o higienę jamy ustnej. Ze względu na szeroką ofertę sklep ten może być uznany za wart uwagi również jako punkt sprzedaży wysokiej jakości suplementów.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.