Wiadomości z Świętochłowic

Biura do wynajęcia w centrum Rudy Śląskiej. Willa przy Niedurnego 75 czeka na najemców

  • Dodano: 2021-03-28 06:00, aktualizacja: 2021-03-28 12:57

Willa przy ulicy Piotra Niedurnego 75 w Rudzie Śląskiej to połączenie nowoczesności i tradycji. Zabytkowy gmach przeszedł niedawno gruntowną rewitalizację, a teraz czeka na nowych najemców. To idealna przestrzeń na biura, gabinety czy kancelarię.


Biura do wynajęcia w samym sercu Rudy Śląskiej

Budynek zlokalizowany jest w sercu Rudy Śląskiej, w łatwo dostępnym i dobrze skomunikowanym miejscu. Mieści się bowiem tuż obok przystanku autobusowego i tramwajowego Huta „Pokój”. Obiekt oddalony jest zaledwie kilka minut jazdy od DTŚ oraz autostrady A4. W sąsiedztwie willi usytuowana jest zabytkowa „Florianka”, Biedronka, bank, przychodnia, przedszkole, Miejskie Centrum Kultury im. H. Bisty oraz Urząd Miasta.

Budynek z duszą

Gmach posiada bogatą historię. Został wybudowany około 1910 r. dla pracowników Huty „Pokój” („Friedenshąźtte”). W 2018 r. MPGM TBS Sp. z o.o. odkupiło go i przystąpiło do kapitalnego remontu. W efekcie obiekt stał się architektoniczną perełką i nowoczesnym centrum biurowo-usługowym. W listopadzie 2020 r. swoją siedzibę ulokował tu Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Remont pozostałych pomieszczeń dobiega końca.

- Na nowych najemców czekają pomieszczenia znajdujące się na pierwszym piętrze oraz na poddaszu. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację oraz pełny węzeł sanitarny. W wielu z nich można urządzić aneks kuchenny. Do zagospodarowania jest ponad 470 m² - podkreśla Krzysztof Mikołajczak z MPGM TBS SP z o. o.

Niedurnego 75 to idealna lokalizacja na biuro

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Rudzie Śląskiej oferuje wynajęcie wyremontowanych pomieszczeń pod działalność gospodarczą:

  • 260 m2 (4 lokale użytkowe, I piętro),
  • 218 m2 (4 lokale użytkowe, poddasze),
  • pomieszczenia na poziomie piwnicy.

Atutem budynku jest fakt, że wszystkie pomieszczenia przystosowane są do osób z niepełnosprawnościami, wybudowano bowiem windę i zlikwidowano bariery architektoniczne. W obiekcie zamontowano alarm, monitoring oraz domofon. Co więcej, do każdego lokalu przyporządkowane zostało miejsce parkingowe na ogrodzonym parkingu. 

Szczegółowych informacji udziela: MPGM TBS SP z o. o. Biuro Eksploatacji, tel. 32 242 01 33, wew. 741, 745, mail: mpgm@mpgm.com.pl.

Ogłoszenia:

Biura w samym centrum Nowego Bytomia do wynajęcia

Willa przy ulicy Piotra Niedurnego 75 w Rudzie Śląskiej to architektoniczna perełka. W zabytkowym, zrewitalizowanym gmachu stworzono nowoczesne centrum biurowo-usługowe. To idealna przestrzeń na biura, gabinety czy kancelarię.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Rudzie Śląskiej planuje wynajęcie wyremontowanych pomieszczeń pod działalność gospodarczą. 

Do wynajęcia na pierwszym piętrze willi są cztery lokale użytkowe z węzłem sanitarnym o łącznej pow. 260 m2. Budynek dostosowany jest do osób z niepełnosprawnościami. Wyposażony jest w windę, alarm, monitoring oraz domofon. Dla każdego lokalu przyporządkowane jest miejsce parkingowe (parking ogrodzony). Najemcy mają też zapewnione sprzątanie powierzchni wspólnych takich jak korytarze, klatka schodowa i winda. Istnieje także możliwość użytkowania piwnicy.

Szczegółowych informacji udziela: MPGM TBS SP z o. o. Biuro Eksploatacji, tel. 32 242 01 33, wew. 741, 745, mail: mpgm@mpgm.com.pl.

Biura do wynajęcia w Rudzie Śląskiej

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Rudzie Śląskiej wynajmie pomieszczenia pod działalność gospodarczą. Lokale mieszczą się w zrewitalizowanej willi przy ul. Piotra Niedurnego 75.

Do wynajęcia są cztery lokale użytkowe (z pełnym węzłem sanitarnym) o łącznej pow. 218 m2, które usytuowane są na poddaszu budynku. Obiekt przeszedł gruntowny remont, podczas którego wzmocniono fundamenty, odnowiono elewację, wykonano konstrukcję i pokrycie dachu, a także wymieniono stolarkę okienną i drzwiową oraz stropy piwnic, poddasza, posadzki, tynki i schody wewnętrzne oraz dobudowano windę. Budynek został też dostosowany do osób z niepełnosprawnościami. Wyposażony jest w windę, alarm, monitoring oraz domofon. Dla każdego lokalu przyporządkowane jest miejsce parkingowe (parking ogrodzony). Najemcy mają też zapewnione sprzątanie powierzchni wspólnych takich jak korytarze, klatka schodowa i winda. Istnieje także możliwość użytkowania piwnicy.

Szczegółowych informacji udziela: MPGM TBS SP z o. o. Biuro Eksploatacji, tel. 32 242 01 33, wew. 741, 745, mail: mpgm@mpgm.com.pl.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Aby więcej?

    Treść powtarzana 3 razy! Po co?

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.