Wiadomości z Świętochłowic

Can Am Maverick - dlaczego musisz go mieć?

  • Dodano: 2022-09-12 07:30, aktualizacja: 2022-09-13 09:35

Adrenalina, niesamowite doznania, niezapomniane wrażenia, przygody na najwyższym poziomie - to i jeszcze więcej zapewni Ci wyłącznie Can Am Maverick. Czym dokładnie jest ta wyjątkowa maszyna i dlaczego warto ją mieć?

Can Am Maverick - SSV taki, jakiego potrzebujesz

Pojazdy SSV, czyli side-by-side vehicle, to maszyny, które wyglądem przypominają małe auta terenowe 4x4. Najpopularniejsze modele są dwuosobowe, chociaż można znaleźć SSV w wersji max dla czterech osób. Są lekkie, niewielkich rozmiarów, a jednocześnie tak mocne, że żadna trasa, żaden teren nie jest im straszny. Poradzą sobie wszędzie - na piasku, w błocie, na skałach. Dla Can Am Maverick niemożliwe rzeczy nie istnieją!

Bezkompromisowa jakość

Maverick to jakość, na jaką zasługujesz. Najlepsze podzespoły, sprawdzone komponenty, niezawodna całość. Solidna rama gwarantująca bezpieczeństwo w każdych warunkach, wodoodporne wskaźniki, idealna geometria podwozia, najwyższej klasy nadwozie, zawieszenie, którego zazdrości konkurencja i ekspresowa reakcja pojazdu na każdy nasz ruch. A to dopiero początek tego, co zapewni Ci Maverick. Ten pojazd jest bezkompromisowy w każdym calu. Jazda Can Am Maverick to ekstremalne doznania wciskające w fotel.

Maverick na każdy teren

Nie musisz się zastanawiać, jaką maszynę kupić na określoną trasę. Oferta Can Am Maverick ma wszystko, czego potrzebujesz. Pojazdy do jazdy na śniegu, w błocie, po pustyni czy skałach. Potężnie mocny silnik w połączeniu z nietuzinkową karoserią to coś, obok czego nie można przejść obojętnie.

Akcesoria

W ofercie Maverick dostępny jest szereg dodatkowych akcesoriów, które poprawiają komfort użytkowania. W zależności od tego, gdzie i kiedy masz zamiar się poruszać, możesz potrzebować siatki, dachu, szyb, lusterek, pługu, gąsienic, wyciągarki czy zderzaków. Maverick ma to wszystko. Spersonalizuj swój własny, wymarzony SSV i ciesz się niezapomnianymi chwilami w terenie. Spróbuj czegoś nowego! Miejsca w Can Am Maverick nie zabraknie, a wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy schowasz w schowku, pod siedzeniem lub w konsoli. To jak? Gotowy na ekstremalne wrażenia?

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.