Wiadomości z Świętochłowic

Catering dietetyczny naszej marki WIKTCodzienny- zadbaj o swoją przyszłość

  • Dodano: 2023-11-17 13:00

W dzisiejszym świecie możemy obserwować, że wiele osób dąży do idealnej, smukłej sylwetki, jak również zachowaniu dobrego zdrowia i kondycji fizycznej na lata. Nic więc dziwnego, że nasz catering dietetyczny o nazwie WIKT Codzienny, cieszy się tak dużą popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Przyjrzyjmy się ciekawej ofercie z bliska.

Czy dieta pudełkowa jest dedykowana także dla dzieci?

Dieta pudełkowa Świętochłowice, która oferowana jest przez nasz fit catering, to jak najbardziej rozwiązanie dedykowane także dla najmłodszych klientów. Wszystko dzięki temu, że nasza firma cateringowa dba o każdy, najmniejszy detal i szczegół na każdym etapie produkcji. Przede wszystkim nasze diety układane są przez profesjonalnych dietetyków klinicznych. To sprawia, że są one pełnowartościowe i doskonale zbilansowane. Co więcej, do produkcji dań, które znalazły się w naszej ofercie, wykorzystywane są jedynie artykuły spożywcze najwyżej klasy, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Wybieramy nabiał, jaja, mięso, warzywa, owoce, od lokalnych dostawców, plantatorów, jak również hodowców. Dzięki temu nasza posiłki są wolne od szkodliwych środków chemicznych, takich jak polepszacze smaku, konserwanty, jak również barwniki. Nic więc dziwnego, że catering dietetyczny doskonale nadaje się jako posiłki dla najmłodszych. 

Czy catering zaoszczędzi mój czas i pieniądze?

Catering, który oferujemy, zaoszczędził czas i pieniądze ogromnej ilości naszych klientów. Warto wiedzieć, że nasza usługa połączona jest z darmową dostawą. Takie rozwiązanie sprawia, że podczas składania zamówienia, wystarczy podać dokładny adres swojego domu, mieszkania, miejsca pracy, czy innej, dowolnie wybranej lokalizacji, by móc cieszyć się posiłkami dostarczonymi pod drzwi każdego dnia. Co więcej, fit catering eliminuje konieczność samodzielnego wykonywania zakupów. Dzięki temu nasi klienci są w stanie oszczędzić sporych rozmiarów sumy. Podczas samodzielnego wykonywania zakupów niejednokrotnie w naszym sklepowym koszyku ląduje wiele dodatkowych przekąsek. Co więcej, niejednokrotnie kupujemy zbyt dużą ilość jedzenia, co prowadzi do tego, że niszczy się ono ze względu na upływ terminu do spożycia. To nic innego, jak wyrzucanie pieniędzy do kosza.  Korzystając z usług fit cateringu, każdego dnia dostają Państwo dokładne taką ilość jedzenia, jaka jest przeznaczona do spożycia. Co więcej, każdy posiłek zapakowany jest w osobne opakowanie, które bezpośrednio nadaję się do spożycia, co sprawia, że możemy zjeść swój fit catering bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy. 

Nasza firma cateringowa WIKT Codzienny to idealne rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb. Oferujemy diety standardowe, jak również specjalistyczne, takie jak np. o niskim indeksie glikemicznym, bez glutenu i laktozy, o niskiej zawartości węglowodanów, wysokiej zawartości białka. Dzięki temu każdy odnajdzie model żywienia dopasowany do własnych potrzeb. Przekonaj się osobiście już dziś!.

Sprawdź również: Catering Zdrowotny

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.