Wiadomości z Świętochłowic

Co warto wiedzieć o wypożyczaniu samochodów w Katowicach?

  • Dodano: 2019-01-23 14:45

Kaucja przy wypożyczaniu samochodu przez firmę lub osobę prywatną wydaje się być powszechną formalnością. Nic dziwnego, że wypożyczalnie decydują się na taki rodzaj poręczenia. Kaucja jest zabezpieczeniem dla właściciela w przypadku niewywiązania się z umowy, zaczynając od uszkodzeń lakieru aż po przekroczenie limitu kilometrów (w zależności od firmy i treści umowy.

Wypożyczanie samochodów bez kaucji - czy to możliwe?

Dzisiaj kaucja odchodzi jednak w zapomnienie. Duża konkurencja na rynku sprawia, że wypożyczalnie coraz częściej rezygnują z niewygodnych dla klientów rozwiązań. Znalezienie wypożyczalni, która nie będzie wymagała wpłacenia kaucji staje się zatem coraz prostsze. Zobacz również Wynajem samochodu na Śląsku bez kaucji.

Na terenie Katowic działa już kilka takich firm, np. carfree.pl.

Zarezerwuj samochód online

Nie musisz osobiście odwiedzać wypożyczalni, aby wypożyczyć pojazd. Bardzo wygodnym rozwiązaniem, z którego możesz skorzystać jest wybieranie i rezerwowanie m.in. samochodu z poziomu strony internetowej lub aplikacji mobilnej wypożyczalni. Warto znaleźć wypożyczalnię, która oferuje także podstawienie samochodu w wybrane przez Ciebie miejsce. Jest to komfortowe rozwiązanie zarówno dla osób przyjezdnych, które samochodu będą potrzebowały od razu po wyjściu z dworca kolejowego, jak i dla tych, którym zwyczajnie zależy na czasie.

Zapewnij sobie całodobowe wsparcie

Niezależnie od tego czy miałeś stłuczkę lub zapomniałeś się i wlałeś swój ulubiony olej napędowy do wypożyczonego auta z silnikiem benzynowym powinieneś skontaktować się z wypożyczalnią. Może to niektórych zdziwić, ale nawet w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze wypożyczalnie, z którymi skontaktować się można w ustalonych godzinach. Jest to bardzo niewygodne dla klientów w przypadku jakiejś awarii, ponieważ wtedy sami musimy kontaktować się z firmą ubezpieczeniową albo po prostu poczekać aż do określonej godziny. Przezornie warto zwrócić uwagę czy na stronie wypożyczalni albo w jej siedzibie widnieje informacja o całodobowej obsłudze. Firma carfree.pl gwarantuje, że będziemy podróżować o wiele spokojniej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.